“Погляд в майбутнє”

«Погляд у майбутнє» – колективна авторська робота співробітників комплексу «Деренівська Купіль» Володимира Данчула, Василя Бичука та Віталія Костюка. Композиція стала результатом поєднання творчого задуму з інженерними та технологічними рішеннями.

Поштовхом до створення послугувала форма природного каменя, що знаходився на території комплексу. Його форма, спрямована вгору, нагадувала рух до неба й пробуджувала асоціації з прагненням людини до розвитку та відкриттів.

За сприяння Південного машинобудівного заводу імені Макарова було створено сферичний алюмінієвий купол, що ніби огортає камінь і підкреслює його природну красу. Прозорі потоки гірської води, що спадають із нього, оживлюють композицію, додаючи їй динаміки.

Алюміній обрано не випадково: він легкий, пластичний, екологічно безпечний і візуально поєднує сучасність з природністю. Сріблясто-білий відблиск поверхні надає каменю легкості, ніби позбавляючи його земної ваги.

За своєю формою композиція нагадує гриб — символ життєвої сили, росту, родючості та гармонії. У такому контексті «Погляд у майбутнє» постає як метафора безпеки, стабільності та гармонійного розвитку, а також як нагадування про єдність людини і природи.

Володимир Данчул, Василь Бичук, Віталій Костюк