Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль" Cанаторний комплекс Деренівська Купіль logo
2019-06-25
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Мінеральні води Мінеральні води Logo

Мінеральні води

цілющі властивості, перевірені віками

Головна
/
Мінеральна вода Комплексу "Деренівська Купіль"
/
Мінеральні води

Мінеральні води

“ЗАКАРПАТСЬКА 1” – ОЧИЩАЄ ОРГАНІЗМ І СПОВІЛЬНЮЄ СТАРІННЯ.

 • Одержана з артезіанської свердловини № 544-а, з глибини 352 метрів.
 • Завдяки високому вмісту кремнію «Закарпатська 1» має виражені детоксикаційні властивості, сповільнює процеси старіння.
 • Має ліпідокорегуючі властивості, сприяє зменшенню рівня холестерину і тригліцеридів, запобігає розвитку атеросклерозу.
 • Низька мінералізація води та наявність у складі магнію і сульфатів зумовлюють її позитивний вплив на печінку, а також сприяють нормалізації моторної функції жовчного міхура.
 • Поєднання кремнієвої кислоти і кальцію, магнію і кальцію у фізіологічному співвідношенні має позитивний вплив на стан кісткового обміну та синтезу колагену.

“ЗАКАРПАТСЬКА 2” – ТЕРМАЛЬНА ВОДА, НАДЗВИЧАЙНО БАГАТА КРЕМНІЄМ

 • Лікувально-термальна вода одержана з артезіанської свердловини -№1 – ДК, з глибини 640 метрів.
 • Має високий вміст кремнієвої кислоти, у складі є також борна кислота , а температура складає 43 ° С. Завдяки цим факторам вода має виражені детоксикаційні властивості. Тому її можна застосовувати у сучасних методиках антитоксичної терапії при хронічних ендогенних інтоксикаціях різного походження, які супроводжують хронічні запальні процеси, тривале медикаментозне навантаження тощо.
 • Кремній виконує функцію сорбенту і допомагає організму звільнитися від шлаків.
 • Невисокий вміст натрію зумовлює придатність води для питного прийому.
 • Кремній, який міститься у воді “Закарпатська 2”, сприяє позитивному впливу ванн при захворюваннях опорно-рухового апарату, суглобів. Ця вода також корисна при порушеннях обміну речовин та роботи ендокринної системи. Кремнієва кислота має знеболювальний і десенсибілізуючий вплив.
 • “Закарпатська 2” корисна для жіночого здоров’я. При зовнішньому використанні у вигляді цілющих ванн сприяє у лікуванні низки гінекологічних захворювань та патологічних станів, які можуть бути причиною безпліддя.

ПРИРОДНА ВОДА “ДЕРЕНІВСЬКА КУПІЛЬ” – ДЛЯ ЩОДЕННОГО ВЖИВАННЯ

 • Одержана з артезіанської свердловини власного видобування.
 • Хімічний склад води дослідили в Інституті гігієни та медичної екології ім. О.М.Марзєєва НАМН України. Встановлено, що вода «Деренівська Купіль» має багатий мікро- та макроелементний склад, містить природний кремній, йод, цинк та мідь, а в основному складі води переважають гідрокарбонати.
 • Природна кремнієва вода Деренівського родовища має цілющі властивості фізіологічно повноцінної питної води. Вона має бактерицидну дію, подібну до «срібної» води, відтак унікальна за своєю здатністю зберігати функціональні резерви організму людини.
 • Природний кремній надає детоксикаційні властивості, покращує ліпідний спектр крові, сповільнює процеси старіння.
 • Наявність незначної кількості сульфатів зумовлює сприятливий вплив води на стан печінки, жовчовивідних шляхів та кишківника.
 • Низький вміст натрію (3,7 мг/дм) означає, що вода придатна для питного прийому навіть за наявності порушень серцево-судинної системи, зокрема, при артеріальній гіпертензії.

Фотогалерея

Одна з мотивацій мандрувати до Деренівської Купелі – вода. Термальна, мінеральна, питна. Збагачена кремнієм, магнієм, бором. Саме вода й місцевість з екологічною геолокацією надихали європейців приїздити сюди протягом чотирьох століть. «Derenus Zilbers wasser» (деренівська срібна вода) – символічно написано на логотипі курорту, адже саме вода крізь віки робила його легендарним. Звісно, вода – одна з безумовних унікальностей вже сучасного рекреаційного комплексу Деренівська Купіль. Вона є основою оздоровчого, лікувального процесів, на ній ми готуємо всі страви й напої, ми збудували завод, аби якомога більше людей могли її скуштувати.

Розповімо детальніше про воду в Деренівській Купелі.

Карпатські мінеральні води є однією з причин вибору найзахіднішого регіону України для оздоровлення, лікування і відпочинку. Мінеральні води Закарпаття славляться своїми лікувальними властивостями загалом і для різних систем організму. Тож якщо обираєте для відпустки мінеральні курорти України і власне українські мінеральні води, варто звернути увагу на природні якості води, аби вона була найефективнішою саме для вас.

На території комплексу Деренівська Купіль, з артезіанської свердловини, ми видобуваємо три різновиди води – це мінеральна Закарпатська 1, термальна Закарпатська 2, питна вода Деренівська Купіль.

Мінеральна вода Закарпатська 1. Одержуємо її з артезіанської свердловини № 544-а, з глибини 352 м. Закарпатська 1 збагачена кремнієм, тож має виражені детоксикаційні властивості, впливає на сповільнення процесів старіння. Вода має ліпідокорегуючі властивості, сприяє зменшенню рівня холестерину і тригліцеридів, запобігає розвитку атеросклерозу. Низька мінералізація та наявність в складі магнію і сульфатів зумовлюють її позитивний вплив на печінку та моторну функцію жовчного міхура. Поєднання кремнієвої кислоти і кальцію, магнію і кальцію у фізіологічному співвідношенні якісно впливає на стан кісткового обміну і синтезу колагену.

Термальна вода Закарпатська 2. Одержуємо її зі свердловини №1 – ДК, з глибини 640 метрів. Вона насичена кремнієвою кислотою, в складі є також борна кислота , а температура складає 43 °С. Завдяки цим факторам вода має виражені детоксикаційні властивості. Тому її можна застосовувати в сучасних методиках антитоксичної терапії, при хронічних ендогенних інтоксикаціях різного походження, які супроводжують хронічні запальні процеси, тривале медикаментозне навантаження тощо.

Кремній у воді виконує функцію сорбенту і допомагає організму звільнитися від шлаків. Невисокий вміст натрію дозволяє пити цю воду.

Важливо, що кремній сприяє позитивному впливу ванн при захворюваннях опорно-рухового апарату, суглобів. Закарпатська 2 корисна також при порушеннях обміну речовин та роботи ендокринної системи. Кремнієва кислота має знеболювальний і десенсибілізуючий вплив.

Закарпатська 2 корисна і для жіночого здоров’я. Завдяки цілющим ваннам сприяє в лікуванні низки гінекологічних захворювань та патологічних станів, які можуть бути причиною непліддя.

Питна вода Деренівська Купіль – це природна вода для щоденного вжитку. Її хімічний склад дослідили в Інституті гігієни та медичної екології ім. О.М.Марзєєва НАМН України. Встановлено, що вона має багатий мікро- та макроелементний склад, містить природний кремній, йод, цинк та мідь, а в основному складі переважають гідрокарбонати. Природна вода Деренівського родовища має цілющі властивості фізіологічно повноцінної питної води. Має бактерицидну дію, подібну до «срібної» води, відтак унікальна за своєю здатністю зберігати функціональні резерви організму людини. Природний кремній надає детоксикаційних властивостей, покращує ліпідний спектр крові, сповільнює процеси старіння. Незначна кількість сульфатів зумовлює сприятливий вплив на стан печінки, жовчовивідних шляхів та кишківника. Низький вміст натрію (3,7 мг/дм) означає, що вода придатна для питного прийому навіть за наявності порушень серцево-судинної системи, зокрема, при артеріальній гіпертензії.

Як уже сказано вище, термальна вода напрочуд корисна внутрішньо і зовнішньо для загального оздоровлення та для різних систем організму. У серці Деренівської Купелі, в СПА-комплексі Срібні Терми, розташована одна  найцінніших з родзинок курорту – термальний басейн. Температура води охолоджується із 45 °С до 32-34 °С. Це напіввідкритий басейн, у ньому комфортно релаксувати навіть найморознішого дня, серед краєвидів Деренівки. Басейн оснащений гідромасажними установками, тож неодмінно відчуєте суцільний релакс.

Якщо обираєте для відпустки курорти з мінеральною водою України і вас цікавлять саме лікувальні мінеральні води Закарпаття, то безумовно радимо завітати до бювету в Деренівці. Мінімалістичний, стильно-прозорий зовні, змістовний всередині, адже тут можна скуштувати всі види деренівської води. Закарпатська 1 та Закарпатська 2 пройшли всі етапи хіміко-аналітичного, експериментального та клінічного досліджень. На основі результатів фахівці Державної установи «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» розробили інструкції щодо питного та зовнішнього використання води при конкретних захворюваннях. До речі, ідеально перед вживанням отримати консультацію лікаря Оздоровчого комплексу Ірис.

Ми прагнемо, аби мінеральні води Карпат дарували користь якомога більшій кількості людей. Тому і збудували на території Деренівської Купелі завод мінеральних вод. Відтак питна вода і мінеральна доступна в скляних та в ПЕТ-тарі, яка легко утилізується.

Природна вода розливається за принципом без розриву струменю, безпосередньо на місці видобування, не перевозиться, не контактує з повітрям, тож зберігається її унікальний мінеральний склад.

Обладнання заводу відповідає всім технологічним вимогам державних і міжнародних органів, має сертифікати відповідності Державного комітету України з питань технологічного регулювання та споживчої політики (УкрСЕПРО), а також висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи Міністерства охорони здоров’я України, сертифікат ISO 22000:2018, ISO 9001:2015.

Питна вода і мінеральна – завжди в номерах готелів Деренівської Купелі, в ресторанах, на офіційних заходах у конференц-просторі, повсюди в межах комплексу. Також її можна знайти в супермаркетах Києва і на Закарпатті.

Якщо у вас запит для відпочинку «мінеральні джерела Карпати», то це чудова нагода відвідати Деренівську Купіль. Тут водолікування поєднане з фаховою роботою лікарів, передовим обладнанням та індивідуальним підходом до кожного гостя.

Читати далі
ЗАБРОНЮВАТИ
x

Замовити дзвінок

  Введіть номер мобільного телефону та ми зателефонуємо Вам!