phone_icon +38 (0312) 42 80 60 +38 (050) 400 01 88

map_pointer_icon Закарпатська обл., с. Нижнє Солотвино, 150

Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деревінська купіль" Cанаторний комплекс Деревінська купіль logo
2021-10-21
Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Косметологічні послуги по догляду за обличчям Косметологічні послуги по догляду за обличчям Logo

«Комплексний підхід та правильно підібрані профілактичні процедури допоможуть вам надовго зберегти сяйво та молодість шкіри. Процес лікування та оздоровлення базується на основі кремнієвої води, що, зокрема, чудово генерує синтез колагену. Застосовуючи апарати передових європейських фірм та найкращу косметологічну продукцію від світових брендів ми гарантуємо вам естетичний ефект та здоров’я шкіри обличчя»

Ціль: Професійний догляд за шкірою обличчя, очищення, ексфоліація, догляд за шкірою з віковими змінами.

Показання: Проблемна шкіра, тьмяність, зневоднення, зниження природних захисних властивостей, ранні прояви вікових змін.

Результати: Стійкість шкіри до впливу негативних зовнішніх факторів, еластичність, пружність, зволоження, здоровий блиск.

Методи оздоровлення:

Hydrofacial: глибоке очищення, інтенсивне зволоження й омолодження шкіри. Активні компоненти екстрактів водоростей й пептидів заспокоюють та попереджують появу вікових змін. Очищує та зволожує шкіру. Натуральні компоненти знімають запалення, заспокоюють та зміцнюють епідерміс;

Киснева мезотерапія: процедура, за допомогою якої відбувається внутрішнє насичення шкіри киснем і вітамінами, прискорюється регенерація клітин й здійснюється поверхнева детоксикація. Антиоксидантні компоненти підтримують оптимальний водний баланс та активізують синтез колагену;

Кріотерапія: дія на обличчя холодом, внаслідок чого йде звуження судинної сітки, зменшення почервоніння та набряків. Кріотерапія звужує пори, тонізує обличчя й розгладжує зморшки. Підходить для всіх типів шкіри, для чутливої також.

РФ-ліфтинг: унікальна методика безопераційного омолодження шкіри за допомогою впливу електричної радіохвилі. Завдяки патентованій технології TriPollar шкіра глибоко та рівномірно нагрівається, що служить пусковим механізмом для синтезу нового колагену та еластину в дермі. Процедура підсилює кровообіг, обмінні процеси та клітинне дихання.

Карбокситерапія: це одна з популярних косметичних процедур, що проводиться завдяки використанню препаратів, що добре насичені вуглекислим газом. Діоксид вуглецю, або ж Co2 допомагає посилити кровообіг в судинах та здатен наповнити шкіру вологою та киснем. Процедура здатна відновити водний баланс, активізувати синтез колагену та стерти з вашого обличчя усі небажані вікові прояви;

Anti-age терапія: комплексний догляд за шкірою з початковими проявами старіння.

Дізнатися більше

ДІАГНОСТИЧНІ ПОСЛУГИ
ФІЗІОТЕРАПЕВТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ
ДОДАТКОВІ МЕТОДИ РЕАБІЛІТАЦІЇ
ВОДОЛІКУВАННЯ
МАСАЖНІ ПОСЛУГИ
ДОГЛЯД ЗА ТІЛОМ
КОСМЕТОЛОГІЯ
ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ТА НІГТІВ

Оздоровчі програми

Ми на карті

с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область, Україна