Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деревінська купіль" Cанаторний комплекс Деревінська купіль logo
2019-06-19
Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Термальний басейн Термальний басейн Logo

Термальний басейн

термальна вода, яка оздоровлює та розслаблює

Головна
/
SРА-комплекс "Срібні Терми"
/
Термальний басейн

Термальний басейн

Деренівська Купіль є і термальним курортом. У SPA-комплексі “Срібні Терми” розташовано напіввідкритий басейн із термальною, лікувальною, мінеральною водою “Закарпатська 2”. Цілюща вода видобувається з артезіанської свердловини, з глибини 640 м, і охолоджується з 45°С до 34°С. Вона містить життєво необхідні елементи, серед яких бор та кремній. Взимку особливо приємно купатися у відкритій частині басейну, коли навколо морозна свіжість, а Ви – в теплій воді.

Термальна вода Деренівської Купелі оздоровлює і розслаблює. При зовнішньому застосуванні корисна для опорно-рухового апарату, серцево-судинної, нервової, дихальної, ендокринної, травної, репродуктивної, видільної систем. Завдяки вмісту кремнію мінеральна вода омолоджує шкіру і внутрішні системи, сповільнює процес старіння. А ще – дуже розслаблює, масажує м’язи, відтак поліпшується кровообіг, знижується кров’яний тиск, заспокоюється нервова система.

Перебування у термальній воді позитивно впливає на душевну організацію: настрій покращується, стреси полишають, а свідомість очищується для нових ідей і бачень.

Параметри басейну:

  • Розміри – 9.50 х 9.40 м
  • Глибина – 1.30 м
  • Температура води – +32-34°Сº

Фотогалерея

ЗАБРОНЮВАТИ