phone_icon +38 (0312) 42 80 60

map_pointer_icon Закарпатська обл., с. Нижнє Солотвино, 150

Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деревінська купіль" Cанаторний комплекс Деревінська купіль logo
2019-06-27
Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Термальний басейн Термальний басейн Logo

Термальний басейн

термальна вода, яка оздоровлює та розслаблює

Головна
/
Басейни
/
Термальний басейн

Термальний басейн

Деренівська Купіль є і термальним курортом. У SPA-комплексі «Срібні Терми» розташовується напіввідкритий басейн із термальною, лікувальною, мінеральною водою «Закарпатська 2». Цілюща вода видобувається з артезіанської свердловини, з глибини 640 м, і охолоджується з 45°С до 34°С. Вона містить життєво необхідні елементи, серед яких – бор та кремній. Басейн у SPA-комплексі напіввідкритий. Взимку особливо приємно купатися у відкритій частині, коли навколо морозна свіжість, а Ви – в теплій воді.

Термальна вода оздоровлює і розслаблює. При зовнішньому застосуванні корисна для опорно-рухового апарату, серцево-судинної, нервової, дихальної, ендокринної, травної, репродуктивної, видільної систем. Оскільки вода з кремнієм, то вона не тільки оздоровлює, а й омолоджує шкіру і внутрішні системи, оскільки кремній сповільнює процес старіння. А ще термальна вода дуже розслаблює. Вона фактично масажує м’язи, відтак поліпшує кровообіг, знижується кров’яний тиск, заспокоюється нервова система.

Перебування у термальній воді позитивно впливає на душевну організацію: настрій покращується, стреси полишають, а свідомість очищується для нових ідей і бачень.

Параметри басейну:

  • Розміри – 9.50 х 9.40 м
  • Глибина – 1.30 м
  • Температура води – +32-34 °С

Фотогалерея

Термальний комплекс в Закарпатті

SPA-комплекс «Срібні Терми» — гордість елітного Санаторного Комплексу «Деренівська Купіль». Адже далеко не кожен оздоровчий комплекс може похвалитися таким дивом природи. Термальним басейном в Закарпатті вважається той, куди цілюща термальна вода потрапляє безпосередньо з джерела. В Санаторному Комплексі «Деренівська Купіль» для зцілення та акватерапіі використовується вода «Закарпатська 2». Цілюща рідина видобувається з джерела на глибині 640 м в екологічно чистій зоні. Вода тут має унікальний вміст бору і кремнію. Мінеральний комплекс і газове співвідношення володіє детокс-ефектом, сповільнює процеси старіння, бореться з наслідками хронічного стресу.

Чому варто відвідати базу відпочинку з термальним басейном у Карпатах

Термали в Закарпатті будуть корисні для людей з:

Що являє собою термально-оздоровчий комплекс

Щоб ви змогли насолодитися наповну цілющою силою мінеральних карпатських джерел, у "Срібних Термах" побудовані: Санаторій з термальним басейном в Карпатах — унікальна можливість підтримати фізичну форму і зміцнити здоров'я. М'які хвилі вод розслаблюють тіло, їхній багатий склад покращує шкіру, знімає запалення, усуває наслідки стресу. Насолода пейзажами, інгаляції мінералами заряджають енергією. Після відвідин комплексу з цілющими джерелами ви будете генерувати ідеї, а працездатність підвищиться в рази.
Читати далі

Ми на карті

с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область, Україна