phone_icon +38 (0312) 42 80 60

map_pointer_icon Закарпатська обл., с. Нижнє Солотвино, 150

Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деревінська купіль" Cанаторний комплекс Деревінська купіль logo
2019-06-27
Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Термальний басейн Термальний басейн Logo

Термальний басейн

термальна вода, яка оздоровлює та розслаблює

Бронювання:

Головна
/
Басейни
/
Термальний басейн

Термальний басейн

Деренівська Купіль є і термальним курортом. У SPA-комплексі «Срібні Терми» розташовується напіввідкритий басейн із термальною, лікувальною, мінеральною водою «Закарпатська 2». Цілюща вода видобувається з артезіанської свердловини, з глибини 640 м, і охолоджується з 45°С до 34°С. Вона містить життєво необхідні елементи, серед яких – бор та кремній. Басейн у SPA-комплексі напіввідкритий. Взимку особливо приємно купатися у відкритій частині, коли навколо морозна свіжість, а Ви – в теплій воді.

Термальна вода оздоровлює і розслаблює. При зовнішньому застосуванні корисна для опорно-рухового апарату, серцево-судинної, нервової, дихальної, ендокринної, травної, репродуктивної, видільної систем. Оскільки вода з кремнієм, то вона не тільки оздоровлює, а й омолоджує шкіру і внутрішні системи, оскільки кремній сповільнює процес старіння. А ще термальна вода дуже розслаблює. Вона фактично масажує м’язи, відтак поліпшує кровообіг, знижується кров’яний тиск, заспокоюється нервова система.

Перебування у термальній воді позитивно впливає на душевну організацію: настрій покращується, стреси полишають, а свідомість очищується для нових ідей і бачень.

Параметри басейну:

  • Розміри – 9.50 х 9.40 м
  • Глибина – 1.30 м
  • Температура води – +32-34 °С

Фотогалерея

Термальний комплекс в Закарпатті

SPA комплекс «Срібны терми» —  гордість елітного Санаторного Комплексу «Деренівська Купіль». Адже далеко не кожен оздоровчий комплекс може похвалитися таким дивом природи. По праву термальним басейном в Закарпатті вважається той, куди цілюща термальна вода потрапляє безпосередньо з джерела. В Санаторному Комплексі «Деренівська Купіль»  для зцілення, акватерапіі використовується  вода «Закарпатська 2». Цілюща рідина видобувається з джерела на глибині 640 м в екологічно чистій зоні. Вода тут має унікальний вміст бору і кремнію. Мінеральний комплекс і газове співвідношення володіє детокс ефектом, уповільнює процеси старіння, бореться з наслідками хронічного стресу.

Чому варто відвідати базу відпочинку з термальним басейном у Закарпатській області

Термали в Закарпатті будуть корисні для людей з:
  1. Запальними процесами на шкірі. Починаючи від банальних висипань у підлітків і закінчуючи екземою, псоріазом. Мінерали в теплому середовищі стимулюють регенерацію шкіри, мають бактерицидний ефект. Поліпшення настає навіть після разової процедури.
  2. Хронічними стресами. Для керівників, менеджерів, піарників і всіх, чия робота пов'язана зі щоденним стресом, буде корисно відвідати басейн з термальною водою в Закарпатті. Розслаблююче тепле середовище, панорами гір у відкритій частині басейну, продуманий сервіс дозволять вам швидше відновитися, налагодити сон, поліпшити настрій.
  3. Проблемами з серцево-судинною або дихальною системою. Цілющі води випаровуючись, виділяють мінерали бору і кремнію. Виходить своєрідна інгаляція, яка зцілює організм зсередини.
Для оздоровчого ефекту лікарі рекомендують перебувати в гарячих термальних басейнах в Закарпатті не довше 2 годин. Що стосується тривалості курсу, то рекомендований мінімум 14 днів. Якщо хоча б 10 разів відвідати басейн на курорті термальних вод, то ефект від водолікування буде відчуватися протягом 6 місяців. Подібний ефект можна порівняти з елітними косметологічними процедурами.

Що являє собою термально-оздоровчий комплекс

Щоб ви змогли насолодитися по-повній цілющою силою мінеральних карпатських джерел, у "Срібних термах" побудовані: Санаторій з термальним басейном в Закарпатті —  унікальна можливість підтримати фізичну форму і зміцнити здоров'я. М'які хвилі вод розслаблюють тіло, їх багатий склад покращує шкіру, знімає запалення, усуває наслідки стресу. Насолода пейзажами, інгаляції мінералами заряджають енергетикою. Після відвідин комплексу з цілющими джерелами ви будете фонтанувати ідеями, а працездатність підвищиться в рази.
Читати далі

Ми на карті

с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область, Україна