phone_icon +38 (0312) 42 80 60

map_pointer_icon Закарпатська обл., с. Нижнє Солотвино, 150

Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деревінська купіль" Cанаторний комплекс Деревінська купіль logo
2019-06-06
Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Банний комплекс Банний комплекс Logo

Банний комплекс

Бронювання:

Головна
/
Хутір "Деренівка"
/
Банний комплекс

Банний комплекс

На території Хутора «Деренівка» обладнано банний комплекс, який може прийняти до 16 гостей. Він повністю закритий від сторонніх та пропонує до послуг гостей чан із гарячою мінеральною водою просто неба, закарпатську лазню на дровах та кімнату відпочинку.

Саме чан вважається гірською SPA-атракцією. У ньому купаються у всі пори року, а взимку, у мороз –це особливо приємно і корисно. Такий релакс допомагає зняти стрес, зміцнює імунітет, а мінеральна вода й чисте повітря додають користі всьому організму.

Фотогалерея

Гарячі чани в Закарпатті

Відвідини гарячих чанів та лазень банного комплексу Хутора «Деренівка» давно перетворились на окремий вид відпочинку та оздоровлення. Навіть разове відвідування такого парного релаксу миттєво позитивно позначається на нервовій системі, шкірі, органах дихання та опорно-рухової системи. Відпочинок в Закарпатті з чанами , лазнями, парними в банному комплексі Хутора «Деренівка» корисний дорослим, дітям та людям старшого віку. Особливо релакс вражає в зимовий час, у тріскучий мороз. Клуби пари огортають, вода розслабляє, а ви на повні груди вдихаєте гірське повітря, зцілюючись і відновлюючись. Такий вид відпочинку підійде романтичним парам, сім'ям, гучним компаніям друзів. Закрита територія парно-оздоровчого комплексу в горах дозволить забезпечити приватність вашого відпочинку.

Позитивні властивості купання в чанах та відвідин банного комплексу Хутора «Деренівка»

  1. Налагоджується сон.
  2. Підвищується працездатність.
  3. Розслаблюються м'язи після навантажень.
  4. Прибираються спазми в спині і суглобах.
  5. Поліпшується стан шкіри.
  6. Лікування і профілактика простудних захворювань, алергій, астми.

Гірський spa комплекс

Продуманий до дрібниць спеціалізований комплекс бань та чанів, створений для вашого відпочинку, оздоровлення, релаксу. Забути тривоги і печалі, відновити душевну рівновагу і просто здорово відпочити в колі друзів і рідних пропонуємо в: Чан з гарячою мінеральною водою під відкритим небом, лазня на дровах, масаж віниками - той вид відпочинку, який запам'ятовується на все життя. М'яка тепла вода, мороз і засніжені гори - ось секрет душевної рівноваги на увесь рік. А щоб закріпити результат, радимо хоча б 4 рази на рік приїжджати і повторювати цей елітний релакс.
Читати далі

Ми на карті

с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область, Україна