Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль" Cанаторний комплекс Деренівська Купіль logo
2022-12-13
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Реабілітація неврологічних захворювань Реабілітація неврологічних захворювань Logo
Головна
/
Реабілітація неврологічних захворювань

Неврологія посідає одне з провідних місць у медицині, адже нервова система відповідає за переважну більшість людських хвороб й за процес одужання, водночас. Патологія нервової системи відрізняється тривалим перебігом, порушенням функцій роботи різних систем та органів, чуттєвими порушеннями, важкою ремісією та довгим відновлювальним періодом. Процес лікування й оздоровлення містить комплекс заходів з урахуванням індивідуальних потреб, показів, протипоказів та побажань гостей.

Показання: вегето-судинна дистонія, синдром хронічної втоми; розлади сну, головні болі, мігрені; діабетичні нейропатії, ангіопатії нижніх кінцівок; полінейропатії, плексопатії, мононевропатії; радикуліт; стресове нетримання сечі; люмбоішалгія з м ‘ язево- тонічними, вегетативно- судинними чи нейродистрофічними проявами; невралгії; шум у вухах.

Результати: відновлення втрачених функцій нервової системи, зменшення вираження симптомів, що виникають внаслідок порушення її роботи. Зняття головних болей, покращення якості сну, ліквідація больових відчуттів та чуттєвих порушень, покращення чи відновлення рухової активності.

МЕТОДИ ОЗДОРОВЛЕННЯ:

Термальні лікувальні джерела: напіввідкритий, термальний басейн з цілющою термальною, лікувальною, мінеральною водою «Закарпатська 2» (32-34 °С) має легку заспокійливу та болетамуючу дію за рахунок температурного фактору та особливого хімічного складу води.

Функціональна діагностика стану всього організму: дозволить оцінити роботу вашого організму, його систем та органів. Використання цього методу може попередити виникнення будь-якого захворювання, або надасть можливість констатувати й запобігти його появі.

Озонотерапія: використання, з лікувальною метою, природного компоненту – озону, для стимуляції антиоксидантного захисту, регенерації, покращення мікроциркуляції та оптимізації обмінних процесів.

Бальнеотерапія: мінеральні, вуглекислі та озонові ванни. Лікувальний ефект досягається шляхом температурного фактора, гідростатичного тиску, концентрації органічних й неорганічних речовин.

Фізіотерапія: заснована на використанні дозованого впливу на організм електричних струмів, ультразвукових хвиль, магнітного поля та інгаляційної терапії.

Високотонова терапія: стимуляція самозцілення організму на клітинному рівні. Має заспокійливу, нейротрофічну та антистресову дії.

Масажні послуги: поєднання різноманітних технік масажу, спрямованих на розслаблення та відновлення м’язів. Щоденний масаж голови допоможе зняти втому, покращити мозковий кровообіг та полегшити прояви неврологічних захворювань.

Комплексні процедури для ніг та стоп: покращують кровоток й лімфоток, знімають втому, приводять м’язи в тонус.

Заняття лфк: метод лікування, що полягає в застосуванні фізичних вправ і природних факторів до людини з лікувально- профілактичними цілями.

Кисневий коктейль та фіточаї: як додаткове джерело кисню, кисневі коктейлі підвищують захисні властивості організму, стійкість до стресів, покращують загальне самопочуття, тонізують та підвищують працездатність, а заспокійливий, тонізуючий та вітамінний фіточаї є потужним джерелом енергії й антиоксидантів.

Апітерапія (по сезону): лікувальний ефект полягає в дії мікровібрацій та іонізованого повітря, що виникає в результаті праці бджіл у вулику. Позитивно діє на нервову, м’язеву, репродуктивну і ендокринну системи та опорно- руховий апарат.

Вартість: 1 день від 3660 гривень. Мінімальна кількість від 5 днів

Забронювати програму

  Замовити дзвiнок

  ЗАБРОНЮВАТИ
  x

  Замовити дзвінок

   Введіть номер мобільного телефону та ми зателефонуємо Вам!