Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль" Cанаторний комплекс Деренівська Купіль logo
2022-12-13
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Профілактика діабету 2 типу Профілактика діабету 2 типу Logo
Головна
/
Профілактика діабету 2 типу

Цукровий діабет не можна пускати на самоплив. Хвороба вимагає медичної допомоги, націленої на контроль глюкози, забезпечення гормонального балансу і попередження ускладнень.

Лікарі Оздоровчого центру «Ірис» допоможуть вам довгостроково стабілізувати рівень глюкози в крові, дотримуючись рекомендацій щодо здорового способу життя. Досвідчені фахівці проведуть необхідні діагностичні тести і підберуть оптимальне лікування та реабілітацію, з урахуванням типу хвороби і всіх наявних у вас індивідуальних особливостей.

Показання: цукровий діабет 2 типу легкого та середнього ступеню важкості у стані компенсації, порушена толерантність до глюкози.

Результати: покращення загального стану, відсутність спраги, зменшення, зняття болю в ногах й покращення чутливості в них, нормалізація показників крові й сечі на глюкозу.

МЕТОДИ ОЗДОРОВЛЕННЯ:

Бювет з лікувальною водою: внутрішній прийом питної лікувальної, термальної, гідрокарбонатної натрієвої мінеральної води «Закарпатська 1», «Закарпатська 2» у бюветі Деренівської Купелі. Унікальність та цілющі властивості цієї води полягають у збагаченні природним кремнієм, покращенням обмінних процесів, рівня холестерину та цукру у крові.

Дієтотерапія**: спеціально сформовані харчові раціони, спрямовані на стабілізацію рівня глюкози в крові.

Озонотерапія й синглетно-киснева терапія: використання, з лікувальною метою, природного компоненту – озону, для стимуляції антиоксидантного захисту, регенерації, покращення мікроциркуляції та оптимізації обмінних процесів.

Функціональна діагностика стану всього організму: дозволить оцінити роботу вашого організму, його систем та органів. Використання цього методу може допомогти своєчасно виявити порушення вуглеводного обміну, оцінити резистентність до інсуліну та запобігти прояву захворювання.

Бальнеотерапія: мінеральні, вуглекислі та озонові ванни. Лікувальний ефект досягається шляхом температурного фактора, гідростатичного тиску, концентрації органічних й неорганічних речовин.

Масажні послуги: різні види зонального масажу, в залежності від потреб й рекомендацій лікаря.

Індивідуальні тренування: тренування з правильним навантаженням, різноманіття вправ, які здійснюються під контролем спеціаліста.

* *- дієтичне харчування за додаткову плату згідно тарифів комплесу.

Вартість: 1 день від 3390 гривень. Мінімальна кількість від 5 днів

Забронювати програму

  Замовити дзвiнок

  ЗАБРОНЮВАТИ
  x

  Замовити дзвінок

   Введіть номер мобільного телефону та ми зателефонуємо Вам!