Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль" Cанаторний комплекс Деренівська Купіль logo
2022-11-01
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Оздоровлення Оздоровлення Logo

Оздоровлення

оздоровлення на основі кремнієвої води

Головна
/
Оздоровчий комплекс "Iрис"
/
Оздоровлення

Основними напрямками оздоровлення є бальнеологія на основі унікальної кремнієвої води та фізіотерапія. Пріоритет надано методикам, які застосовуються, як в оздоровчих, так і в естетичних цілях: класичний ручний масаж, пресотерапія, інгаляції, карбокситерапія, RF-ліфтинг, ультразвукове очищення й гідратація, вакуумний масаж.

До вашої уваги широкий спектр індивідуальних програм: для омолодження, очищення організму, побудови стрункого тіла, повернення пружності й еластичності шкіри, профілактики й усунення порушень.

ДІАГНОСТИЧНІ ПОСЛУГИ
ФІЗІОТЕРАПЕВТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ
ДОДАТКОВІ МЕТОДИ РЕАБІЛІТАЦІЇ
ВОДОЛІКУВАННЯ
МАСАЖНІ ПОСЛУГИ
ДОГЛЯД ЗА ТІЛОМ

Фотогалерея

Якщо обирати лікувально-оздоровчий відпочинок на Закарпатті, то ось чому варто звернути увагу на Деренівську Купіль.  Санаторний комплекс пропонує багатоформатний відпочинок. Першочергово йдеться про санаторне оздоровлення, велнес, SPA. Тут працюють Оздоровчий та медичний центр Ірис, SPA-комплекс Срібні Терми.

Важливо, що в 2022-му Деренівська Купіль – перший  і наразі єдиний в Україні курорт, що одержав сертифікат EuropeSPA Med. Це значить, що комплекс популяризуватиме Європейська асоціація курортів, до якої він тепер входить.

Розповімо детальніше про оздоровлення.

Лікувально-оздоровчий курорт формує програми лікування та оздоровлення на основі власної води. Термальна, мінеральна, питна. Видобувається з артезіанських свердловин глибиною 650 м. Зовнішнє використання води – це бальнеологічні процедури, ванни, а також у напіввідкритому термальному басейні. Скуштувати всі різновиди води можна в бюветі, проте попередньо варто проконсультуватися з лікарем.

Власне, основні напрями – це бальнеологія та фізіотерапія. Програми санаторно-курортного лікування містять діагностику, фізіотерапевтичні процедури, водолікування, масаж. І загалом ідеться про комплексний відпочинок, реабілітацію, очищення організму, омолодження, відновлення, СПА-естетику.

Діагностика

Для максимальної безпеки і якісного ефекту оздоровлення попередньо варто пройти чек-ап організму. Таким чином лікар сформує індивідуальну програму для кожного гостя. До речі, тут можна отримати консультацію і вузькопрофільних спеціалістів.

Основні послуги діагностики: медичний огляд, лабораторні аналізи, комплексна ультра-звукова діагностика, електрокардіографія.

Фізіотерапія

Більшість послуг надаються в Оздоровчому комплексі Ірис. Ідеться про апаратну фізіотерапію: електролікування, магнітотерапію, ультразвукову, високотонову терапії. Пріоритетні методики для оздоровлення та естетики тіла: класичний ручний масаж, пресотерапія, інгаляції, карбокситерапія, RF-ліфтинг, ультразвукове очищення й гідратація, вакуумний масаж.

Додаткові методи реабілітації

Для загального оздоровлення та омолодження вкрай дієвими є рухові методи відновлення. Лікувальна фізкультура допомагає швидко і повноцінно відновлювати можливості руху і загалом оздоровлює організм.  Фізкультура за методикою Євмінова сприяє в лікуванні більшості захворювань хребта (порушення постави, радикуліт, остеохондроз). Скандинавська ходьба зміцнює опорно-руховий апарат, покращує роботу серцево-судинної, дихальної, нервової систем. А ось під час аквааеробіки зменшується навантаження на опорно-руховий апарат.

Водолікування

Оздоровлення, оздоровче СПА формуються на основі деренівської води. Це лікувальна мінеральна Закарпатська 1, термальна Закарпатська 2, питна Деренівська Купіль. Одна з напрочуд корисних особливостей води – насиченість кремнієм, магнієм та бором.

Купання в басейні з термальною мінеральною водою подарує неймовірний релакс, завдяки теплій воді, гідромасажу і живописним краєвидам довкола.

Бальнеологічні процедури можна отримати в Оздоровчому комплексі Ірис та SPA-комплексі Срібні Терми.

Важливо, що ванни дають кращий ефект у поєднанні з гідромасажем і підводним ручним душ-масажем.

Масаж

Фізіотерапію та водолікування ефективно підсилити курсом масажу.  Масаж загалом покращує стан опорно-рухового апарату, зміцнює серцево-судинну та нервову системи. Можна проходити загальний масаж або окремих частин тіла, за різними потребами гостя – як-от лімфодренажний, антицелюлітний. Або ж оберіть комплексні SPA-програми.  До речі, є спеціальніпропозиції для вагітних, годуючих мам та дітей.

Догляд за тілом

Ми розробили широку лінійку послуг догляду за тілом, покращення його силуету, естетики. Використовуємо апаратні й безапаратні масажні техніки. Серед пропозицій, наприклад, вакуумний та вакуумно-роликовий антицелюлітний масаж, пресотерапія, масаж у кріслі Relax time.

Одні з улюблених естетичних процедур у гостей – пілінги, скрабування, обгортання. Вони є частиною комплексних програм у поєднанні з ударно-хвильовою терапією, вакуумно-роликовим масажем. Завдяки таким комбінаціям ефективніше відновлюється еластичність шкіри, пружність, вона стає зволоженою і омолодженою.

Читати далі

  Замовити дзвiнок

  ЗАБРОНЮВАТИ
  x

  Замовити дзвінок

   Введіть номер мобільного телефону та ми зателефонуємо Вам!