Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль" Cанаторний комплекс Деренівська Купіль logo
2021-11-23
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Інтенсивне зниження ваги Інтенсивне зниження ваги Logo
Головна
/
Оздоровчі та СПА-програми
/
Інтенсивне зниження ваги

Організм людини – це складна система, злагоджена робота якої залежить від багатьох факторів. Тому при схудненні варто розібратися у процесах, що впливають на зниження ваги, врахувати індивідуальні особливості та потреби вашого організму. Розібратися у цьому вам допоможуть лікарі Оздоровчого центру «Ірис».

Тіло вашої мрії – реальність, втілена у програмі «Detox spa & wellness». Інтенсивна програма, насичена різноманіттям процедур, що виконуються на сучасному обладнанні європейських стандартів – зроблять процес не лише дієвим, а й максимально приємним.

Показання: зайва вага, розлади харчової поведінки, гіповітаміноз, зниження імунітету, проблеми зі шкірою, порушення обміну речовин, целюліт, стрес тощо.

Результати: зниження ваги, очищення організму, покращення харчової поведінки й фізичної активності,  зниження  негативного  фактору  від  хвороб,  що  розвинулися внаслідок зайвої ваги, нормалізація артеріального тиску, рівня холестерину та глюкози в крові, розуміння фізичного голоду і насичення, зняття стресу, зміцнення здоров’я, нормалізація обміну речовин.

МЕТОДИ ОЗДОРОВЛЕННЯ:

Бювет з лікувальною водою: внутрішній прийом питної лікувальної, термальної, гідрокарбонатної натрієвої мінеральної води «Закарпатська 1», «Закарпатська 2» у бюветі Деренівської Купелі. Покращить роботу шлунково- кишкового тракту та допоможе вивести токсини з організму.

Збалансоване харчування: раціон, що задовільняє добову потребу організму в енергії та п і дтримує оптимальний баланс мікроелементів та вітамінів.

Функціональна діагностика стану всього організму: дозволить оцінити роботу вашого організму, його систем та органів, що займають важливу роль в обмін- них  процесах.  Використання  цього  методу  може попередити виникнення будь-якого захворювання, або надасть можливість констатувати й запобігти його появі.

Біорезонансна та ударно-хвильова терапія: допоможуть врегулювати обмінні процеси, вдосконалити силует та відновити внутрішні можливості та ресурси тіла.

Відновлювальні процедури по догляду за тілом: стимулюють природну активацію процесу ліполізу та покращують дренаж.

Масажні послуги: апаратні й безапаратні масажні техніки допоможуть позбутися зайвих жирових відкладень, вдосконалити силует, посилити процеси ліполізу, відтермінувати вікові зміни шкіри.

Вправи на профілакторі Євмінова: заняття за методикою Євмінова запускають механізм самовідновлення хребта й здатні вилікувати більшість хвороб:  від  порушень  постави  й  до  різних  проявів остеохондрозу.

Озонотерапія: дозволяє швидко усунути кисневе голодування, поліпшити споживання клітинами глюкози. Дозволяє поліпшити вироблення біологічно активних сполук та збалансувати роботу органів та систем.

Заняття ЛФК: різноманітні фізичні вправи під наглядом кваліфікованого спеціаліста, спрямовані на покращення загального стану організму.

Скандинавська ходьба: загальні фізичні вправи при виконанні яких задіюється 90% м’язів та відбувається рівномірне навантаження на всі суглоби, покращується мозкове кровопостачання, тиск,  координація  рухів.  Проводить  кваліфікований інструктор.

Комплекс процедур від 3 днів: загальний та лімфодренажний масажі, відновлююча програма для тіла «Літотерапія», бальнеолікування (мінеральні, перлинні та гідроозовані ванни), озонотерапія.

Користування тренажерною залою та рекомендований комплекс вправ:

фізичні навантаження у поєднанні зі збалансованим харчуванням, допоможуть знизити ризик багатьох захворювань, зняти напругу з м’язів, посилити процеси метаболізму та забезпечать вам емоційну стабільність.

Кисневі коктейлі та фіточаї власного виробництва: як додаткове джерело кисню кисневі коктейлі, підвищують захисні властивості організму, роблять його стійким до стресів, покращують загальне самопочуття, тонізують та підвищують працездатність. Заспокійливий, тонізуючий, вітамінний фіточаї є потужним джерелом енергіїй антиоксидантів.

Відпочинок в аквазоні: гарантоване емоційне розвантаження та відновлення сил.  Релакс  для  тіла,  що  сприяє  омолодженню.

Вартість: 1 день – від 5200 гривень. Мінімально від 3 днів.

Забронювати програму

  Замовити дзвiнок

  ЗАБРОНЮВАТИ
  x

  Замовити дзвінок

   Введіть номер мобільного телефону та ми зателефонуємо Вам!