Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль" Cанаторний комплекс Деренівська Купіль logo
2021-11-24
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Відновлення енергії Відновлення енергії Logo
Головна
/
Оздоровчі та СПА-програми
/
Відновлення енергії

Пориньте в атмосферу релаксу та насолоди разом з програмою «Antistress», що розроблена лікарями Оздоровочго центру «Ірис» задля вашого емоційного відновлення й перезавантаження. Ми допоможемо Вам відновити втрачені сили, збалансувати внутрішню енергію та оздоровити організм. Адже рівень енергії нашого організму напряму пов’язаний з фізичним станом людини.

Показання: стрес, хронічна втома, поганий сон, слабкість, сонливість, депресія, дратівливість.

Результати: покращення самопочуття та якості сну, зміцнення організму й імунітету, відновлення емоційного стану.

МЕТОДИ ОЗДОРОВЛЕННЯ:

Термальна, мінеральна й лікувальна води: відвідування термального басейну з мінеральною, лікувальною водою «Закарпатська 2» та прийом питної, насиченої кремнієм води.

Бальнеотерапія: мінеральні, вуглекислі та озонові ванни. Лікувальний ефект досягається шляхом температурного фактора, гідростатичного тиску, концентрації органічних й неорганічних речовин.

Масажні послуги: різні види зонального масажу, в залежності від потреб й рекомендацій лікаря.

Кисневі коктейлі або фіточаї: як додаткове джерело кисню, кисневі коктейлі підвищують захисні властивості організму, стійкість до стресів, покращують загальне самопочуття, тонізують та підвищують працездатність, а заспокійливий, тонізуючий та вітамінний фіточаї є потужним джерелом енергії й антиоксидантів.

Відпочинок в аквазоні: гарантоване емоційне розвантаження та відновлення сил.  Релакс  для  тіла,  що  сприяє  омолодженню  й оздоровленню.

Користування тренажерною залою та рекомендований комплекс вправ: фізичні навантаження у поєднанні зі збалансованим харчуванням, допоможуть знизити ризик багатьох захворювань, зняти напругу з м’язів, посилити процеси метаболізму та забезпечити вам емоційну стабільність.

КОМПЛЕКС ІНДИВІДУАЛЬНО ПІДІБРАНИХ ПРОЦЕДУР ВІД 3 ДНІВ: масажі (лімфодренажний, загальний, спини та голови), перлинні та гідроозонові ванни, ванна Арктика, гідромасаж кінцівок, пресотерапія, масаж спини та голови.

Вартість: 1 день – 2000 гривень/рекомендовано від 3 днів.

Забронювати програму

  Замовити дзвiнок

  ЗАБРОНЮВАТИ
  x

  Замовити дзвінок

   Введіть номер мобільного телефону та ми зателефонуємо Вам!