Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль" Cанаторний комплекс Деренівська Купіль logo
2022-12-07
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Детальна діагностика «Сheck-UP» Детальна діагностика «Сheck-UP» Logo
Головна
/
Оздоровчі та СПА-програми
/
Детальна діагностика «Сheck-UP»

Перед оздоровленням та лікуванням важливо пройти детальну діагностику організму, аби лікарі Оздоровчого центру «Ірис» сформували оптимальні програми індивідуально для кожного гостя. Тому наші фахівці розробили комплексну пропозицію, яка включає медичні консультації, лабораторний контроль, ультразвукову діагностику та електрокардіографію. Завдяки цьому ви спільно з лікарем чітко знатимете про актуальний стан вашого здоров’я, на що краще звернути максимальну увагу і як надалі запобігти можливим захворюванням.

Показання: Сheck-up організму корисний абсолютно кожному, хто планує оздоровитися в санаторному комплексі Деренівська Купіль.

Результати: розуміння проблем і потреб організму, виявлення захворювань на ранніх стадіях  та  індивідуальні  рекомендації  лікаря  щодо  профілактики  та оздоровлення

МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ:

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ- ТЕРАПЕВТА ТА ФІЗІОТЕРАПЕВТА: терапевт має найширші знання в лікувальній справі, саме з нього починається діагностика й подальше оздоровлення та лікування. Фізіотерапевт діагностує і лікує хвороби опорно-рухового апарату, серцево- судинної і нервової систем, ЛОР-органів тощо – за допомогою фізіотерапевтичних методів (дозований вплив електричних струмів, ультразвукових хвиль, магнітного поля та різних видів терапій).

ЗАГАЛЬНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ КОНТРОЛЬ СТАНУ ЗДОРОВ’Я: лабораторна діагностика – одна з найважливіших медичних галузей, адже з допомогою аналізів можна значно швидше виявити проблему і призначити ефективне оздоровлення та лікування.

УЛЬТРА-ЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА: це один із найбезпечніших та найефективніших методів діагностики, дозволяє швидко отримати результати.

Проводимо, як комплексну ультразвукову діагностику так і зонально згідно потреб та рекомендацій.

ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФІЯ: простий та інформативний медот функціональної діагностики, який дає розуміння роботи вашої серцево- судинної системи.

*Результати всіх досліджень надаємо в день обстеження, аби одразу призначити індивідуальну оздоровчо-лікувальну програму.

*Попередній запис на обстеження – обов’язковий!

Цена: 1 день – 3300 гривен.

Забронировать программу

  Замовити дзвiнок

  ЗАБРОНЮВАТИ
  x

  Замовити дзвінок

   Введіть номер мобільного телефону та ми зателефонуємо Вам!