Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль" Cанаторний комплекс Деренівська Купіль logo
2021-11-24
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Базове лікування Базове лікування Logo
Головна
/
Оздоровчі та СПА-програми
/
Базове лікування

У шаленому ритмі життя важливо зуміти вчасно зупинитися й подбати про власне здоров’я. Екологія, харчування, стреси – мають неабиякий вплив на наш організм.  Можна  не  відчувати  симптоматики,  й  водночас  організм потребуватиме допомоги медичних фахівців.

Базове лікування в Оздоровчому центрі «Ірис» Деренівської Купелі відбувається з використанням прогресивних методик, детальних діагностик організму та з допомогою сучасного обладнання, що відповідає високим вимогам європейських стандартів.

Показання: збереження й зміцнення здоров’я, захисних механізмів організму, лікування й профілактика  захворювань,  діагностика,  виявлення  недуг  та  причин  їх виникнення.

Результати: усунення ризиків для здоров’я, покращення самопочуття, зміцнений імунітет.

МЕТОДИ ОЗДОРОВЛЕННЯ:

Консультація та індивідуальний медичний супровід лікаря: дозволить оцінити роботу вашого організму, стежити за перебігом та ефективністю лікування й оздоровлення, вчасно реагувати на зміни в організмі та самопочутті.

Бювет з лікувальною водою: внутрішній прийом питної лікувальної, термальної, гідрокарбонатнонатрієвої мінеральної води «Закарпатська 1», «Закарпатська 2» у бюветі Деренівської Купелі. Дія води допоможе у роботі шлунково-кишкового тракту та збагатить організм кремнієм.

Бальнеотерапія: мінеральні ванни. Мають колосальний вплив на обмінні процеси в організмі, на регенерацію шкірних покривів та створюють  додатковий  заспокійливий  ефект. Забезпечує активне засвоєння шкірою лікувальних компонентів.

Масажні послуги: мають  заспокійливий  та  імуномоделюючий  ефект. Підбираються індивідуально під гостя та його потреби.

Оксигенотерапія: дозволяє швидко усунути кисневе голодування, поліпшити споживання клітинами глюкози. Дозволяє поліпшити вироблення біологічно активних сполук та збалансувати роботу органів та систем.Кисневий коктейль: як додаткове джерело кисню, вони підвищують захисні властивості організму, стійкість до стресів, покращують загальне самопочуття, тонізують та підвищують працездатність.

Вартість: 1 день – 1 550 гривень.

Забронювати програму

  Замовити дзвiнок

  ЗАБРОНЮВАТИ
  x

  Замовити дзвінок

   Введіть номер мобільного телефону та ми зателефонуємо Вам!