Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деревінська купіль" Cанаторний комплекс Деревінська купіль logo
2021-11-24
Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Базове лікування Базове лікування Logo
Головна
/
Оздоровчі та СПА-програми
/
Базове лікування

У шаленому ритмі життя важливо зуміти вчасно зупинитися й подбати про власне здоров’я. Екологія, харчування, стреси – мають неабиякий вплив на наш організм. Можна не відчувати симптоматики, й водночас організм потребуватиме допомогу медичних фахівців.

Показання: збереження й зміцнення здоров’я, захисних механізмів організму, лікування й профілактика захворювань, діагностика, виявлення недуг та причин їх виникнення.

Результати: усунення ризиків для здоров’я, покращення самопочуття, зміцнений імунітет.

Консультація та індивідуальний медичний супровід лікаря: дозволить оцінити роботу вашого організму, стежити за перебігом та ефективністю лікування й оздоровлення, вчасно реагувати на зміни в організмі. Базове лікування в Оздоровчому центрі «Ірис» Деренівської Купелі відбувається з використанням прогресивних методик, детальних діагностик організму та з допомогою сучасного обладнання, що відповідає високим вимогам європейських стандартів.

Бювет з лікувальною водою: внутрішній прийом питної лікувальної, термальної, гідрокарбонатної натрієвої мінеральної води «Закарпатська 1», «Закарпатська 2» у бюветі Деренівської Купелі. Унікальність та цілющі властивості цієї води полягають у збагаченні природним кремнієм.

Бальнеотерапія: мінеральні ванни, що мають колосальний вплив на обмінні процеси в організмі, на регенерацію шкірних покривів та створює додатковий заспокійливий ефект.

Масажні послуги: індивідуальний масаж допоможе позбутися зайвих жирових відкладень, вдосконалити силует, посилити процеси ліполізу, відтермінувати вікові зміни шкіри.

Фізіотерапія: заснована на використанні дозованого впливу на організм електричних струмів, ультразвукових хвиль, магнітного поля та інгаляційної терапії.

Кисневий коктейль: як додаткове джерело кисню, вони підвищують захисні властивості організму, стійкість до стресів, покращують загальне самопочуття, тонізують та підвищують працездатність.

Вартість: 1 день – 1 300 гривень.

Забронювати програму

  Замовити дзвiнок

  ЗАБРОНЮВАТИ
  x

  Замовити дзвінок

   Введіть номер мобільного телефону та ми зателефонуємо Вам!