Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль" Cанаторний комплекс Деренівська Купіль logo
2022-11-01
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Оздоровчі та СПА-програми Оздоровчі та СПА-програми Logo

Оздоровчі та СПА-програми

Головна
/
Центр здоров'я та краси
/
Оздоровчі та СПА-програми
img

Детальна діагностика «Сheck-UP»

Детальна діагностика "CHECK-UP" організму

ДЕТАЛЬНІШЕ
img

Базове лікування

Збереження й зміцнення здоров’я для кожного!

ДЕТАЛЬНІШЕ
img

РУХ – ЦЕ ЖИТТЯ

Оздоровлення опорно-рухового апарату

ДЕТАЛЬНІШЕ
img

Інтенсивне зниження ваги

Тіло Вашої мрії – реальність, яка буде втілена в життя!

ДЕТАЛЬНІШЕ
img

Реабілітація неврологічних захворювань

ДЕТАЛЬНІШЕ
img

Профілактика діабету 2 типу

ДЕТАЛЬНІШЕ
img

Відновлення енергії

Зняття стресу та відновлення енергетичного балансу

ДЕТАЛЬНІШЕ
img

Красива мама

Покращення стану здоров’я в особливий період!

ДЕТАЛЬНІШЕ
img

Ідеальне тіло

Професійний догляд для підтримки форми й краси тіла!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Відпочинок і оздоровлення в ідеалі організовувати комплексно. Коли все – в єдиному просторі і можна водночас оздоровитися, релаксувати в SPA, отримати процедури для краси. Відтак лікарі Деренівської Купелі формують програми санаторно-курортного лікування, адже це раціонально з усіх точок зору: для здоров’я, доброго самопочуття, тонусу й гарної зовнішності.

Ми поєднали в Деренівці все, аби надати максимальний оздоровчий відпочинок, відкрили СПА і оздоровчий центр, сформували як СПА-програми, так, власне, і лікувально-оздоровчі програми для різних потреб і бажань гостей.

Деренівська Купіль наразі пропонує оздоровлення та SPA в Оздоровчому центрі Ірис і в SPA-комплексі Срібні Терми. В Ірисі більше сфокусована увага на оздоровленні, тут поєднано: відпочинок і лікування, процедури для відновлення, масаж, реабілітація, що мають позитивний вплив на організм загалом та окремі його системи. Тож ідеться радше про лікувально-оздоровчі програми.  Лікар і пацієнт постійно перебувають у взаємодії: від діагностики до втілення всіх етапів оздоровчо-лікувального процесу.

Водночас в Ірисі розвинений напрямок SPA, тому в одному просторі можна охопити весь комплекс оздоровчих послуг, процедури для фізичного й емоційного здоров’я і відновлення, відпочинок та істинний релакс.

Натомість в Срібних Термах ідеться саме про SPA, бальнеологічний відпочинок, а також басейни, в тому числі, напіввідкритий термальний. Тут симбіоз атмосфери блаженства, краси та СПА-естетики.

Що важливо для отримання ефекту від перебування на курорті Деренівська Купіль – це баланс деренівської води, передового обладнання, корисного харчування, екологічної місцевості. Вода безпосередньо оздоровлює, оновлює, омолоджує. У Деренівській Купелі відчуєте ефективність мінеральної, термальної та питної води. Щодо продукту, з яким працює медичний персонал, то ми обираємо кращі світові бренди. Якщо говорити про раціон, то кухарі акцентують на фруктах, ягодах і овочах, вирощених у садах Деренівської Купелі, на рибі та м’ясі з фермерських господарств, на локальних крафтових продуктах. До речі, лікар, за потреби, розробить раціон індивідуально для гостя. Цінно, що всі страви готуються на унікальній кремнієвій воді, яка видобувається безпосередньо на території.

Безумовно цінною для здоров’я є місцевість із екологічною геолокацією: передгір’я Карпат, мікроклімат дендропарку, тут водяться різні види саламандри, а вона обирає тільки чисті простори.

Дійсно ідеальна реабілітація, ефективні процедури будуть саме тоді, коли є системний та індивідуальний підхід до оздоровлення.

Програми оздоровлення.

В Оздоровчому центрі Ірис надають такі базові послуги оздоровлення. Чек-ап організму – адже всі оздоровчо-лікувальні процеси слід починати після діагностики. Йдеться про лікарський огляд, консультації вузькопрофільних спеціалістів, лабораторні аналізи, УЗД, електрокардіографію. Загалом пропонуються такі види оздоровлення, реабілітації та відновлення: фізіотерапія; лікувальна фізкультура; водолікування; масаж; догляд за тілом та волоссям.

В Ірисі розроблені основні блоки оздоровлення: відновлення та лікування опорно-рухового апарату; реабілітація після неврологічних захворювань; оздоровлення при діабеті ІІ типу; програма detox (нормалізація обміну речовин); зняття стресу і відновлення енергетичного балансу; сповільнення процесів старіння; естетика і корекція тіла; косметологічні послуги з догляду за обличчям; відновлення та догляд за волоссям.

Ми використовуємо такі апарати для фізіотерапії: Soleosonostim (Німеччина), Dimap D2000 (Чехія), Thermo-TK (Німеччина), HitopP1touch (Німеччина), Корона (Україна). Водночас є послуги озонотерапії та інгаляцій. Фізіотерапію  ефективніше поєднувати з бальнеологією, лікувальною фізкультурою, скандинавською ходою, аквааеробікою та курсом масажу.

SPA-програми.

Оздоровчо-медичну складову варто підсилити СПА-естетикою, адже це не тільки приємно й настроєво, а й корисно для тіла, шкіри й відновлення енергетичного балансу.

SPA В Деренівській Купелі – це мікс бальнеології на власній кремнієвій воді з масажами та «велнес-ласощами» для тіла.

Щодо бальнеології, то передовсім йдеться про ванни. Це ванна Клеопатри з молоком і медом; перлинна ванна з ефірними оліями; ванна Арктика із сольовим комплексом від французького бренду Thalgo; ванна Лагуна з водоростями Dunaliella та Spirulina; антицелюлітний релаксуючий підводний душ-масаж зі СПА-маслами.

Лікарі спільно зі СПА-естетистами сформували базові й унікальні пакети послуг, окремі позиції, а також для кожного гостя можуть підібрати індивідуальну програму. До комплексних пропозицій включені програми для обличчя й тіла в поєднанні з масажними техніками, скрабуванням і зволоженням.

Ми склали СПА-програми для всього тіла й окремо для обличчя, рук та стоп.

Тематичні СПА-програми для тіла зазвичай включають масажі, пілінги й обгортання, зволоження.

Серед комплексних пропозицій є такі:

Lulur. Антистресова програма: пілінг, йогуртове обгортання, антистресовий масаж.

Oloil. Комплексна програма на основі тосканської оливи: антицелюлітний і лімфодренажний масажі, скрабування листям базиліку, обгортання.

Peat therapy. Детоксикуюче лікувальне обгортання: пілінг із грецьким горіхом, обгортання торфом, зволоження кремом із кофеїном, дренуючий масаж усього тіла.

Pepper Aroma Therapy. Моделююча програма: ароматерапевтичний сольовий пілінг із олією тіаре, обгортання білою перцевою глиною, моделюючий масаж на кофеїновому кремі, зволоження кремом із екстрактом солодкого перцю та апельсину.

Chocolat. Справжнє мультисенсорне занурення у фізичний та емоційний комфорт. Включено: пілінг із грецьким горіхом, шоколадне обгортання, зволоження шоколадним кремом із вітамінним комплексом, антистресовий масаж.

Soy Soy. Моделюючий зміцнюючий масаж усього тіла із соєвим маслом, антицелюлітний дренуючий корегуючий масаж проблемних зон – із соєвим желе, кофеїном та соєвою пудрою, зволоження кремом із екстрактом сої.

Курси масажу можна пройти й окремо, поза СПА-програмами. Класичний; антистресовий; антицелюлітний; індивідуальний (за власними побажаннями гостя); зі зволоженням; із шоколадом; з натуральним йогуртом та фруктами. Для всього тіла, тільки спини або тільки кінцівок, для обличчя. Чоловічий, жіночий, дитячий.

Пілінги можна обрати в меню SPA-очищення. Ароматерапевтичний пілінг із сіллю мертвого моря та ефірними оліями.  Крем-пілінг із мікрогранулами грецького горіха та термальними олігоелементами. К пилингам гость может выбрать увлажнение по своему выбору.

Загалом – це дійсно концептуальне рішення: поєднати під час відпустки оздоровлення, водолікування, СПА-естетику, правильне харчування, спортивну активність і прогулянки на свіжому повітрі в екологічно чистій місцевості, в ботанічному саду, скульптурному парку Деренівської Купелі.

Читати далі

  Замовити дзвiнок

  ЗАБРОНЮВАТИ
  x

  Замовити дзвінок

   Введіть номер мобільного телефону та ми зателефонуємо Вам!