Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль" Cанаторний комплекс Деренівська Купіль logo
2022-06-03
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Сміливість непідвладна часу… 🇺🇦 Сміливість непідвладна часу… 🇺🇦 Logo

Сміливість непідвладна часу… 🇺🇦

Головна
/
Про курорт
/
Новини
/
Сміливість непідвладна часу… 🇺🇦
03-06-2022

Сміливість непідвладна часу… 🇺🇦

Кредо Деренівської Купелі – Цінності непідвладні часу. Та за 100 днів війни в Україні ми вкотре переконалися, що часу непідвладна й Сміливість.

З 24 лютого команда Деренівської Купелі продовжує роботу заради перемоги: ми підтримуємо українську економіку, зберегли усі робочі місця, надаємо всебічну підтримку військовим, допомагаємо дітям, які постраждали від війни й робимо усе, що від нас залежить аби підтримати Україну. І найголовніше – ми віримо, що з кожним днем перемога України не за горами та докладаємо зусиль аби наблизити її:

• 1 300 000 гривень
ми перерахували на потреби Збройних сил України

• на 857 548 гривень
ми передали на передову автомобілі, тепловізори, військову амуніцію та все необхідне для наших захисників (плащі, розвантажувальні жилети, чохли, чайники, бензопили, назофарингальні трубки та ін.)

• 10 000 літрів
– загальна кількість кремнієвої води Деренівської Купелі, яку ми безкоштовно надали волонтерам, на вокзали, пункти пропуску на кордонах, військовим, лікарням тощо.

• понад 26 000 гривень
ми зібрали під час благодійного творчого вечора Богдана Бенюка та внаслідок відвідування дендропарку й уже перерахували цю суму на БФ «Повернись живим».

• 25%
від вартості за відвідування дендропарку регулярно перераховуємо БФ «Повернись живим»

• 275 кілограмів
медичної гуманітарної допомоги, спільно з Асоціацією курортів Європи, Асоціацією купелів Словаччини, Литовською асоціацією СПА – ми передали у лікарні та воєнний госпіталь Києва й військовим на місця несення служби.

• близько 50 дітей
щодня займаються у Центрі знань та мистецтв комплексу з професійним педагогом

• близько 40 дітей
вимушених переселенців мали насичені дозвіллям дні у Деренівській Купелі. Спільно з БФ «КАРІТАС» регулярно продовжуємо цю ініціативу.

Вищеописане – лише частина тих зусиль, які наша команда щодня докладає аби підтримати тих, хто нас захищає й допомогти тим, хто постраждав від війни. Упевнені, що чимало зусиль докладає кожен українець і лише об’єднавши їх – ми переможемо!
Працюємо заради перемоги України та збереження економіки!

Слава УКРАЇНІ
Героям слава

ЗАБРОНЮВАТИ
x

Замовити дзвінок

    Введіть номер мобільного телефону та ми зателефонуємо Вам!