Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль" Cанаторний комплекс Деренівська Купіль logo
2022-07-23
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Деренівська Купіль - Єдиний курорт в Україні, що має міжнародний сертифікат якості EuropeSPA MED! Деренівська Купіль - Єдиний курорт в Україні, що має міжнародний сертифікат якості EuropeSPA MED! Logo

Деренівська Купіль - Єдиний курорт в Україні, що має міжнародний сертифікат якості EuropeSPA MED!

Головна
/
Про курорт
/
Новини
/
Деренівська Купіль - Єдиний курорт в Україні, що має міжнародний сертифікат якості EuropeSPA MED!
23-07-2022

Деренівська Купіль - Єдиний курорт в Україні, що має міжнародний сертифікат якості EuropeSPA MED!

Це не просто підтвердження відповідності Деренівської Купелі рівню преміальних спа, оздоровчих та велнес курортів Європи, а ще й результат багаторічної роботи над покращенням та впровадженням кращих практик у галузі лікувально-превентивної медицини, роботи з інноваційним обладнанням, фаховості спеціалістів та удосконаленням природних можливостей курорту.

Сьогодні ми з упевненістю та гордістю можемо стверджувати, що Деренівська Купіль – єдиний санаторно-курортний комплекс, що отримав цей сертифікат і пишаємося тим, що знаходимося в Україні. Це вкотре доводить, що ваше здоров’я та здоров’я ваших рідних тут у надійних руках.

Відповідність стандартів якості у Деренівській Купелі європейському рівню, перевіряв наприкінці 2021 року незалежний аудитор з Німеччини доктор Курт фон Сторх. За результатами ретельної оцінки він виокремив:

  • Широкий спектр та ефективність оздоровчих, спа та медичних програм
  • Інноваційне обладнання для завдань превентивної медицини
  • Фаховість спеціалістів курорту на кожному з етапів взаємодії з гостем
  • Різноманіття локацій для проживання, дозвілля та харчування
  • Унікальність та неповторний мікроелементний склад мінеральної та термальної вод курорту
  • Сприятливий для організму клімат, чистоту повітря та екологічність розташування комплексу серед прадавнього лісу.

Це лише малий перелік висновку, що ми отримали від доктора Курта фон Сторха. Він зазначив: «Не сертифікована компанія може скільки завгодно розповідати про свою високу якість стандартів . У той час, сертифікована EuropeSpa Med має підтверджені докази цього». Аудит здійснювався у всіх локаціях комплексу та основний акцент зроблено на оздоровчому, спа та велнес напрямах.

Медичний директор оздоровчого центру Деренівської Купелі Володимир Свирида зазначає: «Ми багато працювали над тим аби стати тими, ким є зараз і ще наполегливіше працюватимемо аби тримати високу планку найкращого оздоровчого комплексу України. У процесах превентивної медицини ми супроводжуємо гостя від початку до повного відновлення. Здійснюємо первинний огляд та направляємо на обстеження – результати яких є основою індивідуального плану методів оздоровлення. Тому, у Деренівській Купелі ви можете довіритися фахівцям сповна та бути певними у тому, що результат буде якнайкращим».

сертификат евроспа

Сертифікат EuropeSpa Med підтвердження того, що в Деренівській Купелі комплексний підхід до оздоровлення максимально якісний та поєднує в собі прогресивні медичні технології, методи діагностики та терапії, доглядові та spa ритуали.

Детальніше про сертифікацію EuropeSpa Med на офіційному сайті Європейської асоціації курортів

Насолоджуйтесь оздоровчим відпочинком зі справжнім європейським сервісом та природними лікувальними джерелами в Деренівській Купелі!

ЗАБРОНЮВАТИ
x

Замовити дзвінок

    Введіть номер мобільного телефону та ми зателефонуємо Вам!