Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль" Cанаторний комплекс Деренівська Купіль logo
2021-08-06
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Сила кремнієвої води “Деренівської Купелі”! Сила кремнієвої води “Деренівської Купелі”! Logo

Сила кремнієвої води “Деренівської Купелі”!

Головна
/
Про курорт
/
Новини
/
Сила кремнієвої води “Деренівської Купелі”!
06-08-2021

Сила кремнієвої води “Деренівської Купелі”!

Вода – найважливіша складова усіх клітин людського організму, яка займає велику частину об’єму кожного органу та забезпечує їх нормальне функціонування.

З давніх давен люди використовують природну воду для лікування та очищення. Саме кремнієва мінеральна вода “Деренівської Купелі” володіє усіма цілющими властивостями повноцінної природної води для задоволення потреб всього організму. Крім того, вона подібна до “срібної води” має здатність зберігати функціональні резерви людини.

Кремінь – камінь, що поклав початок людській цивілізації. Він служив матеріалом для здобування вогню, виготовлення знарядь праці і полювання, а вже пізніше люди почали поєднувати кремінь з водою, для отримання оздоровчого ефекту.

Цікаво те, що великі поклади кремнію знаходяться в Україні в Закарпатті і якраз біля міста Ужгород, тим більше грунтові води в цих місцях насичені кремнієм та бором. Тому не дивно, що в селі Нижнє Солотвино, народилася цілюща вода, яка прославила цю місцевість у європі.

Як діє кремнієва вода на організм?

Відвіку люди відмічають, що поєднання мінеральної води з кремнієм позитивно впливає на стан організму. Як приклад, кремнієм викладали дно і внутрішню поверхню колодязів, для того щоб пити чисту цілющу воду та не хворіти.

Хімічно, кремній у воді починає виробляти кислоту, яка потрапивши до організму, розчиняє шлаки, сприяє виведенню каменів і піску, зміцнює імунну систему. При вживанні такої води спостерігається помітне поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, нормалізується тиск, зникають різні висипи на шкірі, а також зміцнюються ясна при пародонтозі.

Кремнієва вода користь і протипоказання

В нашому оздоровчому центрі проводиться апаратне лікування кремнієвою водою, а в бюветі вода розливається з глибини в 125 метрів, де представлені води “Закарпатська 1”, “Закарпатська 2” та природна вода для щоденного вживання.

“Закарпатська 1” – очищає організм та уповільнює процес старіння

– Одержана з артезіанської свердловини № 544-а, з глибини 352 метрів.

– Завдяки високому вмісту кремнію «Закарпатська 1» має виражені детоксикаційні властивості, уповільнює процеси старіння.

– Має ліпідокорегуючі властивості, сприяє зменшенню рівня холестерину і тригліцеридів, запобігає розвитку атеросклерозу.

– Низька мінералізація води та наявність у складі магнію і сульфатів зумовлюють її позитивний вплив на печінку, а також сприяють нормалізації моторної функції жовчного міхура.

– Поєднання кремнієвої кислоти і кальцію, магнію і кальцію у фізіологічному співвідношенні має позитивний вплив на стан кісткового обміну та синтезу колагену.

“Закарпатська 2” – термальна природна вода, надзвичайно багаті кремнієм

– Лікувально-термальна вода одержана з артезіанської свердловини -№1 – ДК, з глибини 640 метрів.
– Має високий вміст кремнієвої кислоти, у складі є також борна кислота , а температура складає 43 ° С. Завдяки цим факторам вода має виражені детоксикаційні властивості. Тому її можна застосовувати у сучасних методиках антитоксичної терапії при хронічних ендогенних інтоксикаціях різного походження, які супроводжують хронічні запальні процеси, тривале медикаментозне навантаження тощо.
– Кремній виконує функцію сорбенту і допомагає організму звільнитися від шлаків.

– Невисокий вміст натрію зумовлює придатність води для питного прийому.
– Кремній, який міститься у воді “Закарпатська 2”, сприяє позитивному впливу ванн при захворюваннях опорно-рухового апарату, суглобів. Ця вода також корисна при порушеннях обміну речовин та роботи ендокринної системи. Кремнієва кислота має знеболювальний і десенсибілізуючий вплив.
– “Закарпатська 2” корисна для жіночого здоров’я. При зовнішньому використанні у вигляді цілющих ванн сприяє у лікуванні низки гінекологічних захворювань та патологічних станів, які можуть бути причиною безпліддя.

Природна вода “Деренівська Купіль” для щоденного вжитку

– Одержана з артезіанської свердловини власного видобування.
Хімічний склад води дослідили в Інституті гігієни та медичної екології ім. О.М.Марзєєва НАМН України. Встановлено, що вода “Деренівська Купіль” має багатий мікро- та макро-елементний склад, містить природній кремній, йод, цинк та мідь, а в основному складі води переважають гідрокарбонати.
– Природна кремнієва вода Деренівського родовища має цілющі властивості фізіологічно повноцінної питної води. Вона має бактерицидну дію, подібну до «срібної» води, відтак унікальна за своєю здатністю зберігати функціональні резерви організму людини.
– Природний кремній надає детоксикаційні властивості, покращує ліпідний спектр крові, уповільнює процеси старіння.
– Наявність незначної кількості сульфатів зумовлює сприятливий вплив води на стан печінки, жовчовивідних шляхів та кишківника.
– Низький вміст натрію (3,7 мг/дм) означає, що вода придатна для питного прийому навіть за наявності порушень серцево-судинної системи, зокрема, при артеріальній гіпертензії.

ЗАБРОНЮВАТИ
x

Замовити дзвінок

    Введіть номер мобільного телефону та ми зателефонуємо Вам!