Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль" Cанаторний комплекс Деренівська Купіль logo
2019-06-25
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Мінеральна вода Комплексу "Деренівська Купіль" Мінеральна вода Комплексу "Деренівська Купіль" Logo
Головна
/
Мінеральна вода Комплексу "Деренівська Купіль"

Одна з природних унікальностей Деренівської Купелі – лікувальна мінеральна вода з високим вмістом кремнію та інших мікроелементів. В екологічно чистій місцевості урочища Деренівка з артезіанських свердловин видобувають мінеральну воду «Закарпатська 1», термальну «Закарпатська 2» та питну «Деренівська Купіль».

У складі комплексу є власний завод «Деренівська Купіль», де мінеральна та питна вода розливається за принципом «без розриву струменя». Ця технологія дозволяє зберегти природні властивості води. У самому серці комплексу відкрито сучасний бювет з різновидами цілющої деренівської води.

Мінеральна вода Комплексу "Дереніська Купель"

Одна з природних унікальностей Деренівської Купелі – вода. В екологічно чистій місцевості, з артезіанських свердловин видобувають мінеральну «Закарпатська 1», термальну «Закарпатська 2 » та питну «Деренівська Купіль».

Оздоровча мінеральна вода в Закарпатті

Головною родзинкою санаторію "Деренівська Купіль" є мінеральна вода. З артезіанської свердловини крізь 650 м гірських порід до вас потрапляє "жива вода", насичена мінералами, солями і мікроелементами. Деякі сполуки "живуть" кілька годин після розливу. В умовах комфортного бювету ви можете всією сім'єю насолодитися мінеральною водою Карпат. Затишна атмосфера, панорамні вікна, доглянутий ландшафтний парк навколо оздоровчого комплексу підкреслюють єднання людини і природи і підсилюють оздоровчий ефект. Тому так важливо саме на місці видобування лікувальних мінеральних вод Закарпаття мати можливість напоїти свій організм цілющою вологою з відновлювальним і омолоджуючим ефектом. А щоб оздоровчий результат був максимальним, на території елітного санаторію "Деренівська Купіль" побудовані термальні купальні і СПА-комплекс.

Асортимент мінеральних вод Закарпаття:

 • «Закарпатська 1» видобувається з глибини 352 м. Вона насичена кремнієм і кальцієм, має низький вміст сульфатів і магнію. Такий склад має детокс-ефект. Вживання води нормалізує ліпідний обмін, знижує рівень холестерину в крові, приводить в норму склад крові.
 • Термальна «Закарпатська 2» видобувається з глибини 640 м. Завдяки пониженому вмісту натрію, її можна вживати в якості питної. Але найкраще застосовувати мінеральну лікувальну воду Карпат з метою детоксикації при хронічних захворюваннях, після застуди чи лікування антибіотиками. Високий вміст кремнію благотворно впливає на опорно-рухову систему, шкіру, заспокоює нерви, налагоджує сон.
 • Питна вода «Деренівська Купіль». Якщо шукаєте воду, яка омолоджує, налагоджує травлення, усуває проблеми з обміном речовин і має приголомшливий смак, - зупиніться на цьому варіанті. Завдяки низькому вмісту натрію (3,7 мг/дм), її можна пити навіть гіпертонікам і сердечникам. У дорослих вона уповільнює процеси старіння, стимулює регенерацію тканин. Дітям цілюща вода корисна завдяки детокс-ефекту. Тому вода рекомендована при астмі, алергіях, дерматитах, порушеннях травлення, проблемній шкірі.
Не кожен курорт може похвалитися власним заводом мінеральних вод. А Санаторний Комплекс "Деренівська Купіль" має таку унікальну особливість. У радіусі 25 км від виробничих потужностей немає промисловості, великих транспортних магістралей. Тільки первісна природа Карпат та мінеральна вода Закарпаття. Для збереження мінерального складу та іонного балансу воду розливають струменевим методом в асептичних умовах без контакту з повітрям. При розливі рідина потрапляє в спеціальну ПЕТ тару, а далі - вам на стіл. Всі гості санаторію "Деренівська Купіль" мають унікальну можливість починати свій день зі склянки цілющої води Закарпаття, доставленої прямо в номер. Лікувальні мінеральні води Карпат через мільйони років і сотні метрів гірських порід несуть вам заряд енергії, життєві сили і красу. У Санаторному Комплексі "Деренівська Купіль" в екологічно чистій зоні гір можна доторкнутися до цього нерукотворного дива.
Читати далі

  Замовити дзвiнок

  ЗАБРОНЮВАТИ
  x

  Замовити дзвінок

   Введіть номер мобільного телефону та ми зателефонуємо Вам!