phone_icon +38 (0312) 42 80 60

map_pointer_icon Закарпатська обл., с. Нижнє Солотвино, 150

Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деревінська купіль" Cанаторний комплекс Деревінська купіль logo
2019-06-25
Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Мінеральна вода Комплексу "Деренівська Купіль" Мінеральна вода Комплексу "Деренівська Купіль" Logo

Бронювання:

Головна
/
Мінеральна вода Комплексу "Деренівська Купіль"

Одна з природних унікальностей Деренівської Купелі – лікувальна мінеральна вода з високим вмістом кремнію та інших мікроелементів. В екологічно чистій місцевості урочища Деренівка з артезіанських свердловин видобувають мінеральну воду «Закарпатська 1», термальну «Закарпатська 2» та питну «Деренівська Купіль».

У складі комплексу є власний завод «Деренівська Купіль», де мінеральна та питна вода розливається за принципом «без розриву струменя». Ця технологія дозволяє зберегти природні властивості води. У самому серці комплексу відкрито сучасний бювет з різновидами цілющої деренівської води.

Мінеральна вода Комплексу "Дереніська Купель"

Одна з природних унікальностей Деренівської Купелі – вода. В екологічно чистій місцевості, з артезіанських свердловин видобувають мінеральну «Закарпатська 1», термальну «Закарпатська 2 » та питну «Деренівська Купіль».

Спеціальні пропозиції

Оздоровча мінеральна вода в Закарпатті

Головною родзинкою санаторію "Деренівськая Купіль" є мінеральна вода. З артезіанської свердловини крізь 650 м гірських порід до вас потрапляє "жива вода", насичена мінералами, солями і мікроелементами. Деякі сполуки "живуть" пару годин після розливу. В умовах комфортного бювету ви можете всією сім'єю насолодитися мінеральною водою Закарпаття. Розслаблена обстановка, панорамні вікна, доглянутий ландшафтний парк навколо оздоровчого комплексу підкреслює єднання людини і природи і підсилює оздоровчий ефект. Тому так важливо саме на місці добування лікувальних мінеральних вод Закарпаття мати можливість напоїти свій організм цілющою вологою з відновлювальним і омолоджуючим ефектом. А щоб оздоровчий результат був максимальним, на території елітного санаторію "Деренівська Купіль" побудовані термальні купальні і спа комплекси.

Асортимент мінеральних вод Закарпаття

  1. «Закарпатська 1» видобувається з глибини 352 метри. Вона насичена кремнієм і кальцієм, має низький вміст сульфатів і магнію. Такий склад має детокс ефект. Вживання води нормалізує ліпідний обмін, знижує рівень холестерину в крові, приводить в норму склад крові.
  2. Термальна «Закарпатська 2» видобувається з глибини 640 м. Завдяки пониженому вмісту натрію її можна вживати в якості питної. Але найкраще застосовувати мінеральну лікувальну воду Закарпаття з метою детоксикації при хронічних захворюваннях, після простуд, лікування антибіотиками. Високий вміст кремнію благотворно впливає на опорно-рухову систему, шкіру, заспокоює нерви, налагоджує сон.
  3. Питна вода «Деренівська Купіль». Якщо шукаєте воду, яка омолоджує, налагоджує травлення, усуває проблеми з обміном речовин і має приголомшливий смак - зупиніться на цьому варіанті. За рахунок низького вмісту натрію (3,7 мг / дм) її можна пити навіть гіпертонікам і сердечникам. У дорослих вона уповільнює процеси старіння, стимулює регенерацію тканин. Дітям цілюща вода корисна за рахунок детоксефекту. Тому вода рекомендована при астмі, алергіях, дерматитах, порушеннях травлення, проблемній шкірі.
Мало який курорт може похвалитися власним заводом мінеральних вод. А санаторій "Деренівська Купіль" має таку унікальну особливість. В радіусі 25 км від виробничих потужностей немає промисловості, великих транспортних магістралей. Тільки первісна природа Карпат та оздоровча мінеральна вода Закарпаття. Для збереження мінерального складу, іонного балансу воду розливаємо струменевим методом в асептичних умовах без контакту з повітрям. При розливі рідина потрапляє в спеціальну ПЕТ тару, а далі - вам на стіл. Всі гості санаторію "Деренівська Купіль" мають унікальну можливість починати свій день зі склянки цілющої води Закарпаття, доставленої прямо в номер. Лікувальні мінеральні води Закарпаття через мільйони років і сотні метрів гірських порід несуть нам заряд енергії, життєвих сил і краси. І в санаторії "Деренівська Купіль" в екологічно чистій зоні гір можна доторкнутися до цього нерукотворного дива.
Читати далі

Ми на карті

с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область, Україна