Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль" Cанаторний комплекс Деренівська Купіль logo
2019-05-30
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Оздоровчий комплекс "Iрис" Оздоровчий комплекс "Iрис" Logo

Оздоровчий комплекс "Iрис"

територія здоров’я, молодості і краси

Головна
/
Оздоровлення і SPA
/
Оздоровчий комплекс "Iрис"

Одна з головних цінностей Деренівської Купелі – кремнієва вода. Вона є основою усього оздоровчого процесу. Поєднання деренівської води, сучасних апаратних технологій і косметологічної продукції відомих європейських брендів є базою унікального комплексу процедур з оздоровлення та догляду за тілом і обличчям. Ключова місія оздоровчого центру «Ірис» – подарувати гостеві радість, легкість і гармонію.

Графік роботи: щодня 08:30 – 20:00. Сауни 14:00 – 17:00.
* 24 та 28 жовтня сауни не працюватимуть

+38 (050) 446 30 00, +38 (0312) 42 81 01

medical@derenivska-kupil.ua

Послуги оздоровчого комплексу "Iрис"

Тарифи та правила

Фотогалерея

Оздоровчий комплекс Ірис – одна з основних мотивацій завітати в Деренівську Купіль. Тут поєднано водолікування, фізіотерапію, передові апаратні технології, найсучасніші методики, працює фахова команда медиків. Основа всіх процесів оздоровлення – деренівська вода. Мінеральна, термальна, збагачена кремнієм, бором, магнієм, вона є основою оздоровчого процесу.

Загалом комплекс Ірис пропонує оздоровлення, косметологію і аквавідпочинок.

Цінно, що в 2022-му році Деренівська Купіль перша і єдина в Україні отримала сертифікат EuropeSPA Med. Це незалежна експертиза якості від Європейської асоціації курортів. Аби отримати такий сертифікат, санаторний комплекс пройшов аудит, який провів доктор Курт Фон Сторх, незалежний німецький аудитор.

Оздоровлення

Радимо звернути увагу на оздоровчий курорт Ірис в санаторному комплексі Деренівська Купіль. Адже тут: відпочинок, оздоровлення, лікування, відновлення, реабілітація, індивідуальні процедури, а також СПА і косметологія.

Відвідати такий оздоровчий комплекс Закарпаття варто, адже поруч гори, екологічна місцевість, географічний центр Європи, а також історія, яка розповідає, що упродовж чотирьох століть цей курортний санаторій мав чималу популярність в Європі.

Якщо загалом дивитися на оздоровчі курорти України, то Деренівська Купіль першочергово вирізняється водою, адже деренівська кремнієва вода є основою оздоровлення.

Головні напрямки оздоровлення та лікування: діагностика, фізіотерапевтичні процедури, водолікування, масаж. Пріоритетні методики: класичний ручний масаж, пресотерапія, інгаляції, карбокситерапія, RF-ліфтинг, ультразвукове очищення й гідратація, вакуумний масаж.

Чек-ап

Аби якісно провести оздоровлення, лікування, варто попередньо пройти чек-ап в Ірисі, аби визначити, на які системи організму особливо звернути увагу, які методи й різновиди процедур призначити кожному гостеві індивідуально.  В Оздоровчому комплексі Ірис працюють висококваліфіковані лікарі з багаторічним медичним та науковим стажем, який вони здобували, в тому числі, в Європі та США.

Важливо, що гості можуть отримати консультації вузькопрофільних спеціалістів, а також пройти лабораторну діагностику, комплексне УЗД-обстеження, електрокардіографію.

Реабілітація та всі процедури дійсно будуть якісними, якщо попередньо пройти медичний огляд.

Фізіотерапія

Фізіотерапевтичні процедури безумовно мають позитивний вплив на організм людини. В Оздоровчому центрі Ірис надаються послуги апаратної фізіотерапії, як-от електролікування, магнітотерапія, ультразвукова терапія, високотонова терапія.

Електролікування найчастіше використовується при захворюваннях опорно-рухового апарату, нервової системи, шлунково-кишкового тракту.

Ультразвукові хвилі стимулюють відновлювальні та тканинно-обмінні процеси.

Магнітотерапія є пріоритетною при недугах опорно-рухового апарату. З її допомогою відновлюється м’язова система, стимулюються природні процеси регенерації.

Високотонова терапія позитивно впливає на захворювання опорно-рухового апарату, фокус дії – на визначених ділянках тіла.

Озонотерапія – це внутрішньовенне введення концентрованого озону – у результаті покращується імунітет, прискорюється метаболізм, загалом передбачені протизапальна, противірусна, антибактеріальна дії.

Інгаляції – їх тут проводять з мінеральною водою, а також на основі лікувальних засобів. До слова, інгаляційним методом проводимо оксигенотерапію, яка швидко усуває кисневий голод, збалансовує роботу органів та систем, регулює захисні реакції організму.

Додаткова реабілітація в Ірисі – рухові методи відновлення. Йдеться про індивідуальні тренування з реабілітологом чи фітнес-тренером; лікувальну фізкультуру; скандинавську ходьбу з інструктором;  аквааеробіку.

Фізіотерапія ще ефективніша завдяки деренівській воді (зовнішній і внутрішній прийоми), а також масажу.

Водолікування

Лікувально-оздоровчий відпочинок у Карпатах, СПА, звісно, не уявити без бальнеології. Лікувально-оздоровчі курорти Закарпаття славляться різними видами води, а Деренівська Купіль пишається своєю кремнієвою. Її вплив можна відчути внутрішньо (скуштувати в бюветі) і зовні (в термальному напіввідкритому басейні).

Бальнеологія – це мінеральна, вуглекисла, молочна ванни, перлинна зі СПА-маслами, ванна з мікронізованими водоростями. А також: Ванна-лагуна, Ванна-арктика, Ванна Клеопатри. СПА-естетисти пропонують  ванни з масажем: мінеральну з гідромасажем, з гідроозонотерапією, з підводним ручним душ-масажем.

Масаж та програми відновлення

Масаж гармонійно доповнює фізіотерапію і бальнеологію. У Оздоровчому комплексі Ірис пропонують базову лінійку масажів: загальний, спини, кінцівок, стоп, лімфодренажний, антицелюлітний, а також для дітей.  Окрім того, розроблена програма догляду за тілом: вакуумно- та вакуумно-роликовий масажі, пресотерапія, масажне крісло RELAXTIME.

Також тут розробили програми відновлення для тіла, як-от антицелюлітну ударно-хвильову терапію, моделюючі і програми корекції, експрес-дренаж.

Водночас розроблені програми SPA, процедури для омолодження і відновлення, очищення організму, побудови стрункого тіла.

Косметологія

Косметологія є однією зі складових SPA і загалом комплексного відпочинку в Деренівській Купелі. Всі процедури проводять на основі власної кремнієвої води. Фахівці центру використовують апарати передових європейських компаній в поєднанні з косметикою кращих світових брендів. В Оздоровчому центрі Ірис пропонують апаратні, безапаратні та безін’єкційні методи омолодження і корекції.

Лікарі-косметологи формують комплекс послуг індивідуально, залежно від типу шкіри, її стану і загалом запитів гостя.

Серед косметологічних послуг: базовий догляд і догляд за проблемною шкірою, масажі обличчя, ліфтинг, пілінги, очищення, процедури зволоження, ультразвукова гідратація обличчя тощо.

Важливо, що фахівці розробили комплексні програми омолодження, серед них, наприклад, пептидне омолодження зі стовбуровими клітинами.

У Оздоровчому центрі Ірис ви неодмінно оберете свого ідеального косметолога.

Аквазона

Курортний та велнес-відпочинок оптимально поєднувати з активним відпочинком в аквазоні, розташованій в Оздоровчому центрі Ірис. У просторі є критий басейн, його глибина – 1,2-1,6 м, температура – ​​27 °С, обладнаний сучасними гідромасажними установками. Також є фінська сауна і простір відпочинку. Довкола крізь панорамні вікна відкривається дендропарк. Увечері вмикається ефектна гра світла, тож купання – справді й естетична насолода.

Читати далі
ЗАБРОНЮВАТИ
x

Замовити дзвінок

    Введіть номер мобільного телефону та ми зателефонуємо Вам!