Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деревінська купіль" Cанаторний комплекс Деревінська купіль logo
2019-05-30
Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Конференц - сервіс Конференц - сервіс Logo

Конференц - сервіс

для всіх форматів ділових заходів

Головна
/
MICE and Events
/
Конференц - сервіс

Конференц - сервіс

У Деренівській Купелі передбачено все для проведення офіційних подій. Ми забезпечуємо високий рівень конференц-сервісу для проведення дипломатичних і наукових заходів, бізнес-зустрічей, конференцій, семінарів, тренінгів і презентацій.

Конференц-зала обладнана сучасними технічними засобами та вміщує до 250 осіб. Комфортна, з неординарним дизайном і панорамними вікнами, які, за необхідності, затемнюються. Серед технічних можливостей: радіосистема “Shure”, звукозаписувальна апаратура, професійна відео-конференцсистема, проектор з моторизованим екраном 3*2 м., ноутбук, мобільний комплект звукового обладнання “Shure”, трибуна, система клімат-контролю.

Кімната переговорів оптимальна для ділової зустрічі у вузькому колі або презентації. Розрахована на 14 осіб. Оснащена системами візуального та звукового транслювання, що надає можливість влаштовувати відео- та аудіо-конференції. Також є технічне обладнання для протоколювання і запису обговорення.

Поруч з конференц-залою – простір для неформального спілкування – лаундж-зона з оригінальним дизайном, панорамними вікнами та зручними кріслами для відпочинку. Тут сервіруються кава-брейки та фуршети.

+38 (050) 329 60 00

event@derenivska-kupil.ua

Фотогалерея

ЗАБРОНЮВАТИ