Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль" Cанаторний комплекс Деренівська Купіль logo
2019-05-30
Cанаторний комплекс Деренівська Купіль
Конференц-зали Конференц-зали Logo

Конференц-зали

для всіх форматів ділових заходів

Головна
/
Конференції та заходи
/
Конференц-зали

Конференц-зали

У Деренівській Купелі передбачено все для проведення офіційних подій. Ми забезпечуємо високий рівень конференц-сервісу для проведення дипломатичних і наукових заходів, бізнес-зустрічей, конференцій, семінарів, тренінгів і презентацій.

Конференц-зала обладнана сучасними технічними засобами та вміщує до 250 осіб. Комфортна, з неординарним дизайном і панорамними вікнами, які, за необхідності, затемнюються. Серед технічних можливостей: радіосистема “Shure”, звукозаписувальна апаратура, професійна відео-конференцсистема, проектор з моторизованим екраном 3*2 м., ноутбук, мобільний комплект звукового обладнання “Shure”, трибуна, система клімат-контролю.

Кімната переговорів оптимальна для ділової зустрічі у вузькому колі або презентації. Розрахована на 14 осіб. Оснащена системами візуального та звукового транслювання, що надає можливість влаштовувати відео- та аудіо-конференції. Також є технічне обладнання для протоколювання і запису обговорення.

Поруч з конференц-залою – простір для неформального спілкування – лаундж-зона з оригінальним дизайном, панорамними вікнами та зручними кріслами для відпочинку. Тут сервіруються кава-брейки та фуршети.

+38 (050) 329 60 00

event@derenivska-kupil.ua

Фотогалерея

Конференц-сервіс в Закарпатті

Для бізнесменів, коучів, тренерів, психологів та ділових партнерів ми пропонуємо унікальну можливість – скористатися конференц-сервісом в Закарпатті на території Санаторного Комплексу «Деренівська Купіль». Команда комплексу має багатий досвід в організації конференцій та семінарів і з радістю допоможе провести заходи на високому рівні. Можливість використання конференц-залу ідеально підійде для:

  • семінарів, брифінгів, конференцій;
  • тімбілдінгів і мозкових штурмів;
  • виїзних сесій і ретритів.

Сприятливе середовище, унікальне місце сили в горах допоможуть генерувати нові ідеї, розглядати проблему з нестандартних сторін, креативити, ловити творчий і духовний потік. А атмосфера в конференц-залі в Закарпатті допоможе донести весь креатив вашим підлеглим, партнерам, слухачам, учням.

Що входить в оренду конференц-залу

Зал для бізнес-івентів в Карпатах на території санаторію може вмістити до 250 осіб. Якщо вам необхідне приміщення для ділового спілкування, то скористайтеся переговорною кімнатою на 14 чоловік, оснащеною сучасною системою мультимедіа, звукоізоляцією, клімат-контролем та іншими зручностями.

Великий конференц-зал в Карпатах, крім посадочних місць, оснащений:

  • панорамними вікнами, які пропускають промені сонячного світла і зачаровують пейзажами гір. У сонячні дні система жалюзі за 2 секунди створює ідеальне освітлення для демонстрації презентацій або фільмів;
  • радіосистема «Shure», звукозаписна апаратура, професійна відео-конференц-система, проектор з моторизованим екраном 3×2 м, ноутбук, мобільний комплект звукового обладнання «Shure». Вам не знадобиться брати на відпочинок додатковий багаж у вигляді мультимедіа та оргтехніки. Медіасистеми, ноутбуки, високошвидкісний інтернет в режимі WiFi – ідеальні умови для запуску роликів, презентацій з хмарних сервісів, створення відео-мостів між різними країнами;
  • система клімат-контролю. Конференц-хол в Карпатах обладнаний системами вентилювання, зволоження й очищення повітря. Кондиціонер не просто буде охолоджувати або підігрівати повітря. Система зробить максимально робочу атмосферу, яка захистить від метушні і факторів зовнішнього впливу.

Зона відпочинку

Важко уявити елітний конференц-хол для івентів в Карпатах без лаунж-зони. Зручні меблі та стильний декор створюють ідеальну атмосферу для неформального спілкування і продуктивного нетворкінгу. Наявність власного ресторану “Саламандра” дозволяє нам надати послуги кейтерингу в організації кава-брейків, комплексних сніданків, обідів та вечерь для учасників семінарів, ретритів, конференцій, сесій. Шеф-повари та офіціанти запропонують страви місцевої та європейської кухні, вишукані закуски та безалкогольні напої. Продуманий сервіс — це такий сервіс, який випереджує ваші бажання до того, як ви їх озвучите. Ця фраза ідеально підходить під опис конференц-залу Санаторного Комплексу «Деренівська Купіль». Наявність робочої зони, кімнати переговорів та лаунж-зони дозволяє створити робочу атмосферу і насолодитися відновлювальним відпочинком в Карпатах.

Читати далі
ЗАБРОНЮВАТИ
x

Замовити дзвінок

    Введіть номер мобільного телефону та ми зателефонуємо Вам!