phone_icon +38 (0312) 42 80 60

map_pointer_icon Закарпатська обл., с. Нижнє Солотвино, 150

Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деревінська купіль" Cанаторний комплекс Деревінська купіль logo
2019-05-30
Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Конференц - сервіс Конференц - сервіс Logo

Конференц - сервіс

для всіх форматів ділових заходів

Бронювання:

Головна
/
MICE and Events
/
Конференц - сервіс

Конференц - сервіс

У Деренівській Купелі передбачено все для проведення офіційних подій. Ми забезпечуємо високий рівень конференц-сервісу для проведення дипломатичних і наукових заходів, бізнес-зустрічей, конференцій, семінарів, тренінгів і презентацій.

Конференц-зала обладнана сучасними технічними засобами та вміщує до 250 осіб. Комфортна, з неординарним дизайном і панорамними вікнами, які, за необхідності, затемнюються. Серед технічних можливостей: радіосистема “Shure”, звукозаписувальна апаратура, професійна відео-конференцсистема, проектор з моторизованим екраном 3*2 м., ноутбук, мобільний комплект звукового обладнання “Shure”, трибуна, система клімат-контролю.

Кімната переговорів оптимальна для ділової зустрічі у вузькому колі або презентації. Розрахована на 14 осіб. Оснащена системами візуального та звукового транслювання, що надає можливість влаштовувати відео- та аудіо-конференції. Також є технічне обладнання для протоколювання і запису обговорення.

Поруч з конференц-залою – простір для неформального спілкування – лаундж-зона з оригінальним дизайном, панорамними вікнами та зручними кріслами для відпочинку. Тут сервіруються кава-брейки та фуршети.

+38 (050) 329 60 00

event@derenivska-kupil.ua

Фотогалерея

Конференц-сервіс

Для бізнесменів, коучів, тренерів, психологів ми пропонуємо унікальну можливість: скористатися конференц-сервісом в Закарпатті на території санаторію «Деренівська купіль». Команда санаторію має багатий досвід в організації конференцій і семінарів і з радістю допоможе провести заходи на високому рівні. Можливість використання конференц-залу ідеальна для:
  • семінарів, брифінгів, конференцій;
  • тімбілдінгів і мозкових штурмів;
  • виїзних сесій і ретрітів.
Сприятлива обстановка, місця сили в горах дозволяють генерувати нові ідеї, розглядати проблему з нестандартних сторін, креативити і ловити творчий і духовний потік. А обстановка в конференц-залі в Закарпатті допоможе донести весь креатив вашим підлеглим, партнерам, слухачам, учням.

Що входить в оренду конференц-залу

Зал для бізнес-івентів в Карпатах на території санаторію вміщує 250 чоловік. Якщо вам необхідна більш приватна обстановка для ділових переговорів, то скористайтеся переговорною на 14 чоловік, оснащеною сучасною системою мультимедіа, звукоізоляцією, клімат-контролем. Великий конференційний зал в Карпатах крім посадочних місць оснащений:
  • панорамними вікнами, які пропускають досить сонячного світла і зачаровують пейзажами гір. У сонячні дні система жалюзі за 2 секунди створює ідеальне освітлення для демонстрації презентацій або фільмів;
  • радіосистема «Shure», звукозаписна апаратура, професійна відео-конференц-система, проектор з моторизованим екраном 3 * 2 м, ноутбук, мобільний комплект звукового обладнання «Shure». Вам не знадобиться брати на відпочинок додатковий багаж у вигляді мультимедіа та оргтехніки. Медіасистеми, ноутбуки, високошвидкісний інтернет в режимі wi-fi - ідеальні умови для запуску роликів, презентацій з хмарних сервісів, створення відео-мостів між різними країнами;
  • система клімат-контролю. Конференц- хол в Карпатах обладнаний системами вентилювання, зволоження й очищення повітря. Кондиціонер не просто буде охолоджувати або підігрівати повітря. Система зробить максимально робочу обстановку, захищаючи від метушні і факторів зовнішнього світу.

Зона відпочинку

Який же сучасний, елітний конференц-хол для івентів в Карпатах без лаунж-зони. Зручні меблі, ненав'язливий декор створюють ідеальну атмосферу для неформального спілкування і продуктивного нетворкінгу. Наявність власного ресторану "Саламандра" дозволяє нам надати послуги кейтерингу в організації кава-брейків, пропонує комплексні сніданки, обіди, вечері для учасників семінарів, ретритів, конференцій, сесій. Кухарі та офіціанти порадують стравами місцевої та європейської кухні, вишуканими закусками та безалкогольними напоями. Продуманий сервіс —  це такий сервіс, який вгадує ваші бажання до того, як ви їх озвучите. Ця фраза ідеально підходить під опис конференц залу санаторію. Наявність робочої зони, переговорної, лаунж-зони і санаторію дозволяє створити робочу атмосферу і насолодитися відновлювальним відпочинком в Карпатах.
Читати далі

Ми на карті

с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область, Україна