phone_icon +38 (0312) 42 80 60

map_pointer_icon Закарпатська обл., с. Нижнє Солотвино, 150

Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Україна с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область +380312428060
logo
Cанаторний комплекс Деревінська купіль" Cанаторний комплекс Деревінська купіль logo
2019-05-30
Cанаторний комплекс Деревінська купіль
Конференц - сервіс Конференц - сервіс Logo

Конференц - сервіс

для всіх форматів ділових заходів

Бронювання:

Головна
/
MICE and Events
/
Конференц - сервіс

Конференц - сервіс

У Деренівській Купелі передбачено все для проведення офіційних подій. Ми забезпечуємо високий рівень конференц-сервісу для проведення дипломатичних і наукових заходів, бізнес-зустрічей, конференцій, семінарів, тренінгів і презентацій.

Конференц-зала обладнана сучасними технічними засобами та вміщує до 250 осіб. Комфортна, з неординарним дизайном і панорамними вікнами, які, за необхідності, затемнюються. Серед технічних можливостей: радіосистема “Shure”, звукозаписувальна апаратура, професійна відео-конференцсистема, проектор з моторизованим екраном 3*2 м., ноутбук, мобільний комплект звукового обладнання “Shure”, трибуна, система клімат-контролю.

Кімната переговорів оптимальна для ділової зустрічі у вузькому колі або презентації. Розрахована на 14 осіб. Оснащена системами візуального та звукового транслювання, що надає можливість влаштовувати відео- та аудіо-конференції. Також є технічне обладнання для протоколювання і запису обговорення.

Поруч з конференц-залою – простір для неформального спілкування – лаундж-зона з оригінальним дизайном, панорамними вікнами та зручними кріслами для відпочинку. Тут сервіруються кава-брейки та фуршети.

+38 (050) 329 60 00

event@derenivska-kupil.ua

Фотогалерея

Конференц-сервіс в Закарпатті

Для бізнесменів, коучів, тренерів, психологів ми пропонуємо унікальну можливість: скористатися конференц-сервісом в Закарпатті на території санаторію «Деренівська купіль». Команда санаторію має багатий досвід в організації конференцій і семінарів і з радістю допоможе провести заходи на високому рівні. Можливість використання конференц-залу ідеальна для:
  • семінарів, брифінгів, конференцій;
  • тімбілдінгів і мозкових штурмів;
  • виїзних сесій і ретрітів.
Сприятлива обстановка, місця сили в горах дозволяють генерувати нові ідеї, розглядати проблему з нестандартних сторін, креативити і ловити творчий і духовний потік. А обстановка в конференц-залі в Закарпатті допоможе донести весь креатив вашим підлеглим, партнерам, слухачам, учням.

Що входить в оренду конференц-залу

Конференц зал для івентів Закарпаття на території санаторію вміщує 250 чоловік. Якщо вам необхідна більш приватна обстановка для ділових переговорів, то скористайтеся переговорною на 14 чоловік, оснащеною сучасною системою мультимедіа, звукоізоляцією, клімат-контролем. Великий конференційний зал в Закарпатті крім посадочних місць оснащений:
  • панорамними вікнами, які пропускають досить сонячного світла і зачаровують пейзажами гір. У сонячні дні система жалюзі за 2 секунди створює ідеальне освітлення для демонстрації презентацій або фільмів;
  • радіосистема «Shure», звукозаписна апаратура, професійна відео-конференц-система, проектор з моторизованим екраном 3 * 2 м, ноутбук, мобільний комплект звукового обладнання «Shure». Вам не знадобиться брати на відпочинок додатковий багаж у вигляді мультимедіа та оргтехніки. Медіасистеми, ноутбуки, високошвидкісний інтернет в режимі wi-fi - ідеальні умови для запуску роликів, презентацій з хмарних сервісів, створення відео-мостів між різними країнами;
  • система клімат-контролю. Конференц хол Закарпаття обладнаний системами вентилювання, зволоження й очищення повітря. Кондиціонер не просто буде охолоджувати або підігрівати повітря. Система зробить максимально робочу обстановку, захищаючи від метушні і факторів зовнішнього світу.

Зона відпочинку

Який же сучасний, елітний конференц-хол для івентів в Закарпатті без лаунж-зони. Зручні меблі, ненав'язливий декор створюють ідеальну атмосферу для неформального спілкування і продуктивного нетворкінгу. Наявність власного ресторану "Саламандра" дозволяє нам надати послуги кейтерингу в організації кава-брейків, пропонує комплексні сніданки, обіди, вечері для учасників семінарів, ретритів, конференцій, сесій. Кухарі та офіціанти порадують стравами місцевої та європейської кухні, вишуканими закусками та безалкогольними напоями. Продуманий сервіс —  це такий сервіс, який вгадує ваші бажання до того, як ви їх озвучите. Ця фраза ідеально підходить під опис конференц залу санаторію. Наявність робочої зони, переговорної, лаунж-зони і санаторію дозволяє створити робочу атмосферу і насолодитися відновлювальним відпочинком в Карпатах.
Читати далі

Ми на карті

с. Нижнє Солотвино, Ужгородський р-н, Закарпатська область, Україна