Дітей:  
     

Холостяцькі вечори в SPA-комплексі «Срібні Терми»!

Для справжніх цінителів бані, закарпатського пива та просто хорошого відпочинку, ми пропонуємо Вам організувати зустріч у нашому SPA-комплексі «Срібні Терми» і приємно провести осінній вечір в дружній чоловічій компанії.
Вартість на 1 особу:
Пн – Чт – 560 грн
Пт – Нд – 640 грн
Холостяцькі вечори проводяться щодня з 16:00 по 20:00

Відпочинок включає в себе:

– Перебування в SPA-комплексі «Срібні Терми». До послуг гостей: термальне джерело (32-34 °С) з функцією джакузі, римська парна, фінська сауна, крижаний фонтан, тропічний душ;
– SPA-послуга «Масаж спини та комірцевої зони» – дозволяють не тільки розслабити м’язи спини після робочого дня, але і благотворно вплинути на організм при різних захворюваннях. Крім фізичного впливу важливий і психологічний ефект. Масаж допоможе підняти Ваш настрій, підвищити працездатність та надасть заряд додаткової енергії;
– Келих нашого справжнього світлого нефільтрованого закарпатського пива «Патрік», виготовленого на Міжгірщині та смачна пивна закуска.

Умови бронювання:

– Максимальна кількість гостей – до 5 чол;
– SPA-послуга «Масаж спини та комірцевої зони» надається в порядку черговості протягом вечора;
– Попереднє бронювання обов’язкове;
– Якщо гість з власного бажання не скористався будь-якою з послуг, яка включена у вартість, то сума за невикористані послуги не повертається.
За додатковою інформацією та замовленню послуг звертайтесь: +38 0312 42 83 83, +38 050 407 77 64 або spa@derenivska-kupil.ua.