Дітей:  
     
Ваше ім`я
Ваш Email
Рейтинг
Залиште Ваш Відгук

★★★★★
5 5 1
Сподобалось все - привітний профессійний персонал, неймовірно гарна територія - це не просто парк, а справжній ботанічний сад з дивними і рідкісними рослинами, хороша вода, вишуканий ресторан і колоритний хутір, а басейн з термальною водою просто супер-пупер! І дуже затишний, комфортний номер - є все необхідне для чудового відпочинку! Велика подяка власнику і персоналу, особливо менеджеру Наталі за любов до своєї справи - це відчувається у всьому!

★★★★★
5 5 1
Відпочивали з дітьми у серпні, дуже задоволені, дорогувато правда, але все на вищому рівні, почуваєш себе , як в Європі....

★★★★★
5 5 1
Це просто надзвичайний готель, тут відпрацьована кожна деталь, видно що крім грошей вкладено душу, все на вищому рівні обслуговування, проживання, сервіс, все просто дуже на рівні, ми дуже гарно відпочили, обов'язково порадимо цей відпочинок друзям і ще не раз сюди повернемося. Дякуємо власникам і керівництву готелю і всього комплексу за бездоганний відпочинок. Єдине прохання поставити в номерах апарт готелю мікрохвильові печі, для зручності відпочинку з дітьми:)