Дітей:  
     

Термальний басейн

Деренівська Купіль є і терма-курортом. У SPA-комплексі «Срібні Терми» розташувався напіввідкритий басейн із термальною лікувальною водою «Закарпатська 2». Цілюща вода видобувається із глибини 640 м. і охолоджується із +45 °С до +34 °С. Вона містить життєво необхідні елементи, серед яких — бор та кремній.
Наша вода позитивно впливає при захворюваннях опорно-рухового апарату, серцево-судинної, дихальної, ендокринноı̈, травної, видільної систем. «Закарпатська 2» необхідна і для жіночого здоров’я — допомагає у лікуванні багатьох недуг, які можуть бути причиною безпліддя. Оскільки вода з кремнієм, то вона не тільки оздоровлює, а й омолоджує шкіру і внутрішні системи. Дійсно, цей елемент сповільнює старіння організму. Кремній звільняє наш організм від шлаків, тож корисний і для тих, хто стежить за своєю вагою, а також спортсменам.
Загалом термальна вода Деренівки ефективна за різними медичними показаннями. А ще така вода дуже розслабляє. Вона фактично масажує м’язи, відтак поліпшується кровообіг, знижується кров’яний тиск, заспокоюється нервова система. Закрита частина басейну є гідро-масажною, а купання із приємним струменем — це ще більше користі і релаксу.
Перебування у термальній воді позитивно впливає на душевну організацію: настрій покращується, стреси полишають, а свідомість очищується для нових ідей і бачень. Після такого відпочинку є відчуття наче знов народився.

«ЗАКАРПАТСЬКА 2»

Вода мінеральна природна лікувальна
гідрокарбонатна натрієва
(кальцієво-натрієва) кремнієва

У мінеральній воді «Закарпатська-2» провідними є високий вміст кремнієвої кислоти, наявність борної кислоти та температурний фактор (43°С). Завдяки високому вмісту кремнієвої кислоти, вони мають виражені детоксикаційні властивості і можуть застосовуватися у сучасних методах антитоксичної терапії при хронічних ендогенних інтоксикаціях різного походження, які супроводжують хронічні запальні процеси, тривале медикаментозне навантаження та ін. Кремній виконує функцію сорбенту і допомагає організму звільнитися від шлаків.
Невисокий вміст натрію зумовлює придатність для питного прийому «Закарпатська 2».

Кремній, який міститься у воді «Закарпатська 2», сприяє позитивному впливу ванн при захворюваннях опорно-рухового апарату, суглобів, легень, травної системи, нирок, відмічається позитивний вплив на серцево-судинну систему, обмін речовин, стан ендокринної системи; кремнієва кислота має знеболювальний і десенсибілізуючий вплив. Під впливом ванн відбувається корекція гемодинаміки, мікро-циркуляції, всіх видів обміну. Тому зовнішнє застосування «Закарпатської 2» рекомендоване для лікування і профілактики захворювань, які потребують енергійного тепла.