Дітей:  
     

Спеціальна пропозиція літа!
Дівич-вечір у SPA-комплексі «Срібні Терми»

З початком літнього тепла запрошуємо Вас поринути у тропічні мотиви разом з нами!

Подаруйте собі незабутню подорож з найкращими подругами до світу сонячних Гаваїв.

Відпочинок під музику біля відкритого басейну, ексклюзивна SPA-процедура – масаж спини на основі йогурту та освіжаючий коктейль наповнять Ваш відпочинок яскравими емоціями!

Дівич-вечори проводяться з понеділка по п’ятницю з 16:00 по 20:00.

Вартість на 1 особу – 840 грн.

Ця незабутня подорож включає в себе:

  • Відпочинок у SPA-комплексі «Срібні Терми», де до послуг гостей – відкритий басейн з pool-баром, термальне джерело (32-34°С) з функцією гідромасажу, римська парна, фінська сауна, крижаний фонтан, тропічний душ.
  • SPA-послугу «Масаж спини на основі натурального йогурту з полуницею та виноградом» – подарує енергію, зволожить, освіжить та зробить шкіру еластичною, а екстракт полуниці та винограду, який збагачений вітамінами, надасть антиоксидантний та протизапальний ефект та насолоду легким освіжаючим ароматом фруктів.
  • Коктейль за спеціальним Кубійським рецептом «Джангл Джус» – освіжить, збадьорить, дозволить відчути п’янкий смак тропічних фруктів та поринути в незабутню атмосферу екзотики та релаксу.

Умови бронювання:

  • Максимальна кількість гостей – до 7 чол.
  • SPA-послуга «Масаж на основі натурального йогурту з полуницею та виноградом» надається в порядку черговості протягом вечора.
  • Попереднє бронювання обов’язкове.

З питань бронювання звертайтесь за номером телефону:
+38 0312 42 83 83, +38 050 407 77 64

e-mail: spa@derenivska-kupil.ua.