Дітей:  
     

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ АПАРТАМЕНТ – ГОТЕЛЕМ «ДЕРЕНІВСЬКА КУПІЛЬ»

 1. Послуги з розміщення та надавання тимчасового проживання у приміщеннях (надалі Апартаменти) в апартамент – готелі «Деренівська Купіль» (надалі – Апартамент-готель), що знаходиться в Ужгородському районі Закарпатської області в селі Нижнє Солотвино по вулиці №150-Г Літера А, надаються Товариством з обмеженою відповідальністю «Саламандра-Закарпаття» (надалі Виконавець) у відповідності до чинного законодавства, договору, укладеного з замовником та цих Правил.
 2. Замовником послуг може бути фізична або юридична особа, незалежно від країни походження. У випадку якщо Замовником укладено договір з Виконавцем в інтересах третьої особи, Замовник та третя особа несуть солідарну відповідальність перед Виконавцем за дотримання умов Договору та цих Правил.
 3. Безпосередньо розміщуються в апартаментах виключно фізичні особи, які вказані в договорі укладеному з Виконавцем. Сторонні особи можуть бути запрошені в Апартаменти в період з 08:00 до 23:00 за обов’язкової присутності особи, яка вказана в договорі укладеному з Виконавцем.
 4. Виконавець має право відмовитись розміщувати фізичну особу у якої відсутній паспорт чи інший документ, що посвідчує особу.
 5. До початку розміщення в Апартаментах, Замовник сплачує Виконавцю загальну вартість послуг за весь термін розміщення в Апартаментах в розмірі, визначеному договором та/або рахунком.
 6. Ранній та пізній заїзди можливі при попередньому узгодженні з адміністратором служби прийому та розміщення та за наявності вільних місць. При ранньому заїзді з 24:00 до 14:00 оплачується 100% від вартості номера. При пізньому виїзді з 12:00 до 18:00 сплачується 50% від вартості номера. При пізньому виїзді після 18:00 здійснюється 100 % оплата вартості номеру.
 7. В момент розміщення Виконавець передає особі (особам), які мають право проживати в Апартаментах, ключі від Апартаментів. При виході з Апартамент-готелю, ключ здається уповноваженій особі Виконавця – черговому адміністратору. У разі втрати ключа від Апартаментів – стягується компенсація у розмірі, що дорівнює вартості придбання нової серцевини замка або виготовлення комплекту з п’яти ключів від Апартаментів (за вибором Виконавця).
 8. З метою забезпечення порядку та безпеки в Апартамент-готелі забороняється:
 • палити в апартаментах, холах і інших приміщеннях, за винятком спеціально відведених для цього місць;
 • користуватися електричними приладами, що не входять до комплектації апартаментів, за винятком загальновживаних (зарядні пристрої, електробритви і т.п.);
 • самостійно регулювати кімнатну температуру апартаментів терморегулятором. У разі потреби пониження чи підвищенні кімнатної температури слід повідомити про це чергового адміністратора;
 • залишати без необхідності відкритими крани холодної та/або гарячої води. Забороняється залишати відкритими ці крани (змішувачі) після виходу з апартаментів;
 • залишати ввімкненими електроприлади (за винятком холодильника) при виходів із апартаментів;
 • виносити рушники з апартаментів;
 • передавати стороннім особам ключі від апартаментів;
 • зберігати в апартаментах легкозаймисті матеріали;
 • проносити на територію Апартамент-готелю і зберігати в номері матеріали і предмети, якi небезпечні для життя і здоров’я оточуючих;
 • переставляти і виносити меблі та інше майно з апартаментів;
 • порушувати загальновизнані норми поведінки;
 • заподіювати шкоду майну Апартамент-готелю;
 • поселятися в апартаментах із домашніми тваринами.
 1. Виконавець не несе відповідальності за збереження особистих речей гостей осіб, що проживають в Апартаментах.
 2. Виконавець має право стягнути із Замовника штраф за порушення норм протипожежної безпеки, паління в недозволених місцях та інші порушення вимог цих Правил у розмірі половини вартості послуг розміщення та тимчасового проживання, вказаної в договорі та/або рахунку.

 

ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З ГАЗОВИМИ ПРИЛАДАМИ В АПАРТАМЕНТ – ГОТЕЛІ «ДЕРЕНІВСЬКА КУПІЛЬ»

В Апартамент-готелі наявні двоконтурний газовий котел Protherm/Viessmann та газова плита PYRAMIDA.
Двоконтурний газовий котел Protherm/Viessmann – високоефективний тепловий генератор, призначений для виробництва гарячої води та опалення приміщень. Працює на природному газі. Оснащений пальником з електронним запаленням та мікропроцесорною системою керування.
Агрегат налаштований на автоматичний обігрів приміщень на температуру повітря + 21 °С (сезонно) і для нагріву води до температури + 50°С.
Забороняється самочинна зміна температурних режимів. При бажанні чи потребі змінити вищезазначений температурний режим звертайтеся на рецепцію до чергового адміністратора за тел. 5000 або за мобільним номером +380503381606.
Агрегат повинен використовуватися виключно за призначенням. Будь-яке інше використання чи втручання у роботу котла є небезпечним і категорично забороняється.
Газова плита PYRAMIDA призначена для приготування їжі відповідно до цієї інструкції.

 1. Робоча поверхня повинна використовуватися тільки за призначенням. Не використовуйте робочу поверхню для інших цілей (наприклад, опалення приміщень).
 2. Не торкайтеся робочої поверхні, якщо ваші руки або ноги мокрі чи сирі, не користуйтеся робочою поверхнею босоніж.
 3. Відповідно до загальних вимог державної протипожежної служби не залишайте працюючу поверхню без нагляду.
 4. Не дозволяйте дітям та особам, що не знайомі з цією інструкцією, користуватися обладнанням без вашого нагляду.
 5. При використанні інших кухонних електроприладів поруч з робочою поверхнею стежте, щоб їх кабелі живлення не торкалися гарячих частин обладнання.
 6. При виїзді або відлученні з Апартаментів, відключайте газову плиту (перекривайте газовий вентиль).
 7. Не використовуйте легкозаймисті рідини (алкоголь, бензин і т.д.) поряд з працюючим обладнанням.
 8. Намагайтеся розташовувати посуд так, щоб ручки не перегрівалися і щоб було неможливо перекинути посуд, випадково зачепивши за ручки.
 9. Ніколи не залишайте включені газові пальники порожніми або з пустим посудом, так як посуд швидко нагрівається, що може пошкодити обладнання.
 10. При виникненні нестандартної ситуації відключіть від мережі, зателефонуйте черговому адміністратору на рецепцію за тел. 5000 або за мобільним номером +380503381606.
 11. Рукоятки непрацюючого обладнання повинні знаходиться в положенні 0 (вимкнено).
 12. Якщо ви відчули запах газу, обов’язково перекрийте газовий вентиль, відкрийте вікна та двері, забезпечивши максимальну вентиляцію, не користуйтеся електроприладами та відкритим вогнем. Зателефонуйте черговому адміністратору на рецепцію за номером телефону 5000 або на мобільний номер +380503381606.

Інструкція з експлуатації:
Положення відповідного газового пальника вказано поряд з кожною рукояткою управління.
Газові пальники
Газові пальники розрізняються за розміром і потужністю. Вибирайте той пальник, який найбільше відповідає діаметру посуду, в якому ви готуєте. Полум’я пальника регулюється відповідно його рукоятки в наступних позиціях: вимкнено, сильне полум’я, слабке полум’я
Для моделей, що мають пристрій безпеки газконтроль, рукоятку необхідно тримати натиснутою не менше 5-7 секунд для прогрівання датчика пристрою.
Моделі з електронним підпалом мають кнопку електронного запалювання, вмонтовану в рукоятку управління. Для того, щоб запалити вогонь, натисніть на потрібну рукоятку і повертайте її натиснутою проти годинникової стрілки до позиції «Сильне полум’я» поки конфорка не спалахне.
Увага: якщо пальник випадково згасне, вимкніть газ рукояткою, і спробуйте запалити її знову, але не раніше, ніж через 1 хвилину.
Щоб вимкнути пальник, поверніть рукоятку за годинниковою стрілкою до упору, встановивши позицію «вимкнено».