Дітей:  
     

☝ Презентуємо Вашій увазі новий напрям лікування та оздоровлення у Оздоровчому центрі «Ірис»- апаратна фізіотерапія.

Наші кваліфіковані спеціалісти проводять процедури на сучасних апаратах, визнаних європейських виробників: Італії, Ізраїлю, Словенії, Німеччини, Чехії.

Фізіотерапевтичні послуги надаються у наступних напрямках:
✅ Електротерапія – один з методів фізіотерапії, що передбачає застосування дозованого впливу електричного струму , що забезпечує нормальну роботу всіх систем організму.
✅ Ультразвукова терапія – це лікування за допомогою сучасного апарату, що випромінює ультразвукові хвилі різної частоти у поєднанні з лікарською речовиною. Їхня дія залежить від діапазону частоти: нижня межа частоти застосовується для лікування глибоко розташованих тканин, а верхня межа частоти — для запалених тканин, що знаходяться ближче до поверхні шкіри.
✅ Магнітотерапія – вплив низькочастотного магнітного поля на хвору область або весь організм в цілому, що призводить до позбавлення від болю та покращення загального стану організму.
✅ Текар-терапія – інноваційний метод фізіотерапії, який стимулює природні процеси регенерації і скорочує час реабілітації організму;
✅ Високотонова терапія – ґрунтується на електричних імпульсах високої частоти, що дає ефект біологічного омолодження клітин, зменшує біль, покращує фізичну, розумову і статеву активність.

☝Наші спеціалісти допоможуть обрати процедуру, що потрібна саме Вам! Ми дбаємо про Ваше здоров’я та красу 👌

📞+38 (050) 446 30 00
📞+38 (0312) 42 81 01
📧 medical@derenivska-kupil.ua