Дітей:  
     

11 червня 2016 року з 9:00 до 21:00 ВХІД на територію Санаторного Комплексу «ДЕРЕНІВСЬКА КУПІЛЬ» – ВІЛЬНИЙ.

Всі тренування, лекції є БЕЗКОШТОВНИМИ та проводитимуться дипломованими спеціалістами. Будь-хто з Гостей може прийняти в них участь.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ:
11:00 – Міні-лекція про Воду та користь її споживання. Дегустація питної води для щоденного вживання та мінеральної з багатим вмістом кремнію.
11:30 – Тренування CROSSFIT – гнучка система тренувань, що складається з функціональних вправ, які виконуються з високою інтенсивністю.
12:30 – Міні-лекція про Карпатські трави та чаї. Властивості та користь споживання. Дегустація.
13:00 – Wellness & SPA – що ж це таке? SPA-догляд за тілом. Консультація SPA естетиста. Приємні сюрпризи учасникам лекції.
13:30 – Тренування JUMPING, яке проходить на індивідуальних батутах; нова революційна фітнес-програма, поєднує кардіо та силові навантаження, а також вправи на баланс та розтяжку.
14 30 – Міні-лекція та консультація Лікаря про користь на організм людини Термальної води з багатим вмістом кремнієвої та борної кислот.
15:00 – Міні-лекція про Карпатські трави та чаї. Властивості та користь споживання. Дегустація.
15:30 – Wellness & SPA – що ж це таке? SPA-догляд за тілом. Консультація SPA естетиста. Приємні сюрпризи учасникам лекції.
16:00 – Тренування STRETCHING, гімнастика з плавним розтягуванням і повільним розігрівом всіх м’язів.
17:00 – Міні-лекція про воду та користь її споживання. Дегустація питної води для щоденного вживання та мінеральної з багатим вмістом кремнію.
17:30 – Тренування – АЕРОБІКА. Найефективніший спосіб тримати себе в тонусі. Цей вид заняття покращує кардіовитривалість, сприяє зниженню ваги, покращує координацію.
18:00 – Міні-лекція та консультація Лікаря про користь на організм людини Термальної води з багатим вмістом кремнієвої та борної кислот.

Приєднуйтесь до команди «Деренівська Купіль» та святкуйте з нами Global Wellness Day.

Ми говоримо так!

Партнери акції:
Мережа фітнес центрів «VIPER GYM»
РА «Рекламна Крамниця»
Професійна косметика Gerard`s

‪#‎GlobalWellnessDay‬ ‪#‎DerenivskaKupil‬ ‪#‎ДеренівськаКупіль‬ ‪#‎ВідпочинокЗакарпаття‬